Beykoz Adliyesi takımı bu akşam final maçına çıkacak

  • 0
  • 2167
Beykoz Adliyesi takımı bu akşam final maçına çıkacak

Türkiye genelinde Cumhuriyetimizin 100. Kuruluş Yıldönümü dolayısı ile düzenlenen sportif etkinliklerden birisi de Adliyeler arasında yapılan futbol turnuvası oldu.

İstanbul Anadolu Adliyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyetin 100. Yılı turnuvasında tabiri caizse fırtına gibi esen Beykoz Adliyesinin futbol takımı yarın bugün final karşılaşmasına çıkacak.

Grup maçlarını 2 galibiyet 1 mağlubiyet ile kapatan Beykoz Adliyesi Futbol Takımı Çeyrek Final Müsabakasını 3-0 geçtikten sonra Yarı Finalde Anadolu Adliyesi Qarabağ Takımını mükemmel bir oyun sonrası 4-0 mağlup etti.

Oldukça renkli anlara da sahne olan turnuvanın final gününde sürpriz katılımcıların olacağı konuşulmakta. Final Etkinliklerinde ilk olarak eski futbolcuların gösteri karşılaşması olacak.

Beykoz Adliyesi Hakim, Savcı ve personellerinden oluşan futbol takımı ile Anadolu Adliyesinden Bizim çocuklar adlı futbol takımı bugün İBB Maltepe Sahil Tesisleri Sahasında Saat 18.00'de başlayacak maçta şampiyonluk sevinci yaşamak isteyecek

Geçen sene oynanan Final Müsabakasını FİFA  Kokartlı Hakemlerden Cüneyt Çakır Yönetmişti. Bu seneki finali de aynı ismin yönetmesi bekleniyor.

Spor Servisi

Spor İl Müdüründen Kanlıcaspor’a ziyaret
Önceki Spor İl Müdüründen Kanlıcaspor’a ziyaret
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi