Beykoz Adliyesi böyle boşanma görmedi

  • 0
  • 16025

Beykoz Adliyesi’nde yaklaşık 15 dakika süren davada mahkeme, boşanma protokolü çerçevesinde çiftin anlaşmalı boşanmalarına karar verdi.

Son dönemde boşanacakları haberleri ile gündem de yer alan ünlü çift, Mustafa ve Emina Sandal boşandı. Yaklaşık 10 yıldır süren evliliklerini dün tek celsede bitiren Mustafa ve Emina Sandal çiftinin boşanma protokolleri belli oldu. İşte çok konuşulacak ünlü çiftin boşanma protokolleri…

Ünlü Çift Tek Celsede Boşandı!

Mustafa Sandal ve Emina Sandal çifti boşandı. Ünlü çift, 10 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi.  Anlaşmalı olarak boşanan çiftin duruşmasında neler yaşandı? Mustafa Sandal ve Emina Sandal çiftinin boşanma davasında boşanma şartları dikkat çekti. İşte o detaylar…

Mustafa ve Emina Sandal Çiftinin Çok Konuşulan Boşanma Protokolleri…

Beykoz Adliyesi’nde yaklaşık 15 dakika süren davada mahkeme, boşanma protokolü çerçevesinde çiftin anlaşmalı boşanmalarına karar verdi.

Protokole göre; çiftin 10 ve 6 yaşındaki iki çocuğunun velayeti anneye verilecek. Oturdukları Beykoz Çubuklu Vadi Evleri’ndeki 3 milyon dolarlık ev satılacak. 3’te 2 hissesi Emina Sandal’a 3’te 1’i Mustafa Sandal’a ödenecek. Mustafa Sandal, eski eşine Sırbistan’da 250 bin Euro’luk bir konut satın alacak. Ayrıca eski eşine 15 bin, çocuklarına toplam 10 bin lira iştirak nafakası ödeyecek. Çocukların her türlü masrafını karşılayacak olan Sandal, Emina Sandal istediği zaman çocuklara ve eşine araç kiralayacak ya 275 bin lira değerinde bir araç alacak… Sosyal medya gündemine bu boşanma ve istekler bomba gibi düştü.

Haber Merkezi

Ramazan Bayramı’nda beslenme
Önceki Ramazan Bayramı’nda beslenme
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Sonraki Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler