Son Dakika

Beykoz Acarlar Mahallesi’nde araç yangını

Beykoz Acarlar Mahallesi’nde araç yangını
05.10.2018 19:51
| | |
11199

Video galeri

Beykoz Acarlar Mahallesi Görele yolu üzerinde seyir halindeyken yanmaya başlayan lüks araç kullanılamaz hale geldi…

Acarlar Mahallesi Görele yolu üzerinde seyir halindeyken, elektrik tesisatında yaşanan arıza nedeniyle yanmaya başlayan araç itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü.

Seyir halindeyken aracından duman çıktığını gören, 34 FA 9161 plakalı aracın şoförü Fatih Aydın, hemen aracı durdurarak kendi imkânlarıyla aracındaki yangını söndürmeye çalışsa da başarılı olamadı.

İlk etapta aracındaki yangına, söndürme tüpüyle müdahale eden araç sahibi Fatih Aydın’ın çabası yetersiz olunca başka bir vatandaş hemen yandaki bir işyerinden hortum çekerek su ile yangını söndürmeye çalıştı.

O sırada yolda duran diğer araç sürücüleri itfaiye arayarak yardım istedi… Kısa süre sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına alarak söndürdü. Patlama tehlikesine karşı müdahale sırasında temkinli oldukları görülen itfaiye ekipleri aracın ön kaputunu açmakta zorlandı. Ekipler daha sonra ön kaputu bir demir yardımıyla açmak zorunda kaldı.

Elektrik arızası nedeniyle yangın çıktığı söylenen Landrover marka araç kısa sürede kullanılamaz hale geldi. Yangın sırasında yol ulaşıma kapatılırken, iş çıkışı olması nedeniyle yolda uzun araç kuyruğu oluştu. Yangının söndürülmesiyle birlikte yol tekrar ulaşıma açıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ararlar, Araç Yangını, Fatih Aydın

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"