Beykoz'a yapılacak yeni hastane için ilk toplantı

  • 0
  • 13575

Beykoz'a yapılması planlanan yeni hastanenin ilk toplantısı Milli Eğitim Bakanı ve İstanbul Valisi ile gerçekleştirildi.

Bir süredir Beykoz kamuoyunda yapılması için talepte bulunulan yeni hastanenin teknik anlamda ilk toplantısı gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Milletvekili Belma Satır, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın yapılacak hastane için ilk toplantıyı gerçekleştirdi.

Toplantıya ilişkin konuşan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, "Bugün Beykozumuza yapılacak yeni hastane için önemli bir adım attık" ifadelerini kullandı.

Dilmaç, "Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer ve İstanbul Valimiz Ali Yerlikaya ile Şahinkaya eğitim alanının bir kısmının yeni hastane için ayrılması hususunda verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Nazik ev sahipliği için Sayın Bakanımıza ve bizleri yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Sayın Belma Satır'a teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz dönüşümünde zulüm var
Önceki Beykoz dönüşümünde zulüm var
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz