Gökhan Karagöz ve ekibi Ortaçeşmespor'da

  • 0
  • 9737
Gökhan Karagöz ve ekibi Ortaçeşmespor'da
Gökhan Karagöz ve ekibi Ortaçeşmespor'da
Gökhan Karagöz ve ekibi Ortaçeşmespor'da

Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Futbol Akademisi Başkanı Gökhan Karagöz, teknik kadrosu ile birlikte Ortaçeşmespor Kulübüne geçiş yaptı.

Karagöz, Bordo-Beyazlı Ekipte Sportif Direktör pozisyonunda görev yapacak.

Karagöz dışında Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Futbol Akademisi Antrenörlerinden Çetin Nalbantoğlu, Bülent Cömert ve Kaleci Antrenörü Gökhan Buz’da Ortaçeşmespor Altyapı Futbol Akademisine geçiş yaptı.

Nalbantoğlu, A Takım Teknik Sorumlusu olurken, Cömert ve Buz’da Yardımcı Antrenörler olarak görev üstlendi.

Beykoz 1908 A.Ş. Kulübünde 2017-18 Sezonu öncesinde 4 yıldır Altyapı Futbol Akademisinde görev yapan Mehmet Şahin ve Osman İnan’ın Sarı-Siyahlılara veda edip Şahin’in Çubukluspor, İnan’ın Modafenspor ile anlaşmalarının ardından aynı akademide görev yapan Gökhan Karagöz sorumluluk almış ve Altyapı Futbol Akademisinin başına geçmişti.

Bu gelişmenin ardından daha önce de Beykoz  1908 saflarında görev yapan Çetin Nalbantoğlu ve Bülent Cömert’de Sarı-Siyahlı ekibe geri dönüş yapmışlardı.

2017-18 Sezonun değişik yaş gruplarında 3 şampiyonluk 2 de ikincilik ile kapatan Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Futbol Akademisi Yönetimi sezon içinde Beykoz 1908 Başkanı Zeki Aksu ile sezon sonunda A Takım Yönetiminin kendi sorumluluğuna verilmesi konusunda bir mutabakata varmışlardı. Ekip, bu kararın alınması ile birlikte 2017-18 sezonunda hedefi olan, şampiyonluk yaşayacak bir kadronun oluşturulması için kolları sıvamış ve birçok yetenekli isim ile prensipte anlaşma sağlamıştı.

Bu gelişmelerin yaşanması ile 2017-18 sezonu da tamamlanınca Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu ile sezon içinde varılan prensip anlaşma gereğini daha da somut hale getirmek için görüşme yapan Gökhan Karagöz, Başkan Aksu’nun Sarı-Siyahlı Kulübe 5-6 Sponsorluk talebi olması nedeni ile biraz zaman istemesinin ardından A Takım Projesinden çekildiklerini beyan etmişti.

Sarı-Siyahlı Yönetimin sponsorluk ya da kulübü almak amacı içindeki gruplarla görüşmeleri devam ettirdiği konuşuluyor.

Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Futbol Akademisi son gelişmeleri kendi arasında bir değerlendirmede bulunurken, Ortaçeşmespor ile sıcak bir gelişme yaşandı ve Bordo-Beyazlı Yönetim ile yapılan karşılıklı görüşmelerin neticesinde ekip olarak Ortaçeşmespor’a geçiş kararı alındı.

Gökhan Karagöz, Ortaçeşmespor Kulübünde Sportif Direktör konumu ile görev üstlenirken, Bordo-Beyazlı Yönetim adına ise yıllarca takımın Genel Kaptanlığını yapan Serkan Çanur ile koordineli bir çalışma gerçekleştirecek. Karagöz ve ekibinin Beykoz 1908 A Takımı için düşündükleri projeyi Ortaçeşmespor’da hayata geçirecekler.

Uzun vadeli hedeflerin belirlendiği görüşmeler ile ilgili bilgi veren Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur ise yaşanan sürece kendi açılarından bir de isim verdi: "Diriliş Ortaçeşme." Çanur, varılan mutabakat ile Ortaçeşmespor’un artık kabuğundan sıyrılacağı bilgisini verirken, "Bu yaşananları sadece kısa vadeli düşünmüyoruz. Her açıdan bir atılıma girmiş durumdayız. İlerleyen safhalarda projeye ilişkin ayrıntılı paylaşımlarımız olacak. Her iki taraf için de hayırlı olsun, Allah utandırmasın" diye konuştu.

Transfer haberleri üst üste geldi

2018-19 sezonunda İstanbul 1. Amatör Liginde mücadele edecek olan Ortaçeşmespor’da yaşanan son gelişmelerin yankıları daha yeni yeni gündeme taşınırken, peş peşe gelen transfer haberleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Bordo-Beyazlı ekipte yönetim ile varılan anlaşmanın ardından Sportif Direktörlük görevini üstlenen Gökhan Karagöz, Teknik Ekibi ile birlikte transfer listelerinde yer alan futbolcular ile vakit geçirmeden görüşmelere başladı.

Ortaçeşmespor Tesislerinde yapılan ilk görüşmelerin ardından Beykoz temsilcisinden birçok futbolcu ile yeni sezon için anlaşma sağlandığı haberleri gelmeye başladı

Uğur Öztürk (Beykoz Elmalıspor), Taha Özdemir (TED İstanbul Koleji SK), Bayram Uçar-Ali Ufuk-Hasan Kahraman-Cengizhan Kokoş-Oğuzhan Çiçek-Yunus Yurtkuran-Uğur Alemdar-Alican Açıkgöz (Beykoz 1908 A.Ş.), Fırat Kurtuluş (Paşabahçespor), Tuncay Döşoğlu (Balıkesir Havran Fatih Belediyespor)

Spor Servisi

Kalp ameliyatı için ABD'den Beykoz'a geldi
Önceki Kalp ameliyatı için ABD'den Beykoz'a geldi
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz