Son Dakika

Beykoz’a şampiyonluk yaşamak için geldim

  • 0
  • 2193
Beykoz’a şampiyonluk yaşamak için geldim
Beykoz’a şampiyonluk yaşamak için geldim
Beykoz’a şampiyonluk yaşamak için geldim

Cüneyt Punat’ın başkanlığında kurulan Beykoz Basketbol takımında yeni sezon hazırlıkları devam ederken, kadroda bulunan sporcuların açıklamaları Beykoz’da heyecana yol açıyor.

KBBL (Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde) Beykoz’u temsil etmeye hazırlanan sarı - siyahlı ekipte yoğun çalışma temposu sürüyor. Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda taktik antrenmanları yapan Beykoz Basketbolun kızları haftanın belirli günlerinde ise kondisyon çalışmasını sürdürüyor.

Takıma bu sezon Edremit Belediyesi Gürespor'dan transfer edilen 4 numaralı pozisyonda görev yapan İlayda Kocakurt Dost Beykoz’a özel açıklamalarda bulundu.

Beykoz'a şampiyonluk yaşamak ve yaşatmak için geldiğini ifade eden Kocakurt, “Burada çok güzel bir ekip olduk. Bir birinden kaliteli ve yetenekli oyuncularımız var. Şu ana kadar her şey yolunda gidiyor, tek beklentimiz ilk maçımıza hayırlısı ile çıkmak.” ifadelerini kullandı.

Beykoz'da basketbol sporuna ilginin bir hayli yüksek olduğunu bildiğini söyleyen İlayda Kockurt, “Biz de takım olarak buna üst düzey katkıda bulunmak istiyoruz. 20 Kasım Pazar günü Saat 19.30'da ilk maçımıza çıkacağız. Sezona güzel bir oyun ve iyi bir skor ile başlamak istiyoruz. İstanbul Panterleri SK ile yapacağımız bu maça Beykozlu basketbol severlerin ilgi göstereceğini biliyoruz. Basketbol heyecanını A Takım düzeyinde Beykoz'a geri getirdiğimiz için de mutluyuz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz 1908 şansını iyi kullanmak istiyor
Önceki Beykoz 1908 şansını iyi kullanmak istiyor
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer