Bölge

Beykoz'a gelen 80 çocuk, neşeli döndü

Beykoz'a gelen 80 çocuk, neşeli döndü
25.06.2016 01:51
| | |
5393

Foto galeri

YETKİM Derneği'nden ve çeşitli ilçelerden gelen çocuklar, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından ağırlandı.

Bir çocuk kurtar, geleceği kurtar' sloganıyla hareket eden Yetiştirme Yurtlarında Kalanları Kimsesizleri Koruma, Sosyal ve Yardımlaşma Derneği (YETKİM), çeşitli ilçelerden 80 çocuğu Beykoz'a getirdi. Beykoz Kaymakamı Ahmet katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından çeşitli hediyeler de dağıtılan çocuklar, Beykoz'dan mutlu bir şekilde ayrıldı. Beykoz Belediye Meclis Grup Başkanvekili Manolya Demirören Tekin'in Başkan Yardımcılığı yaptığı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in eşi Ayşe Çelikbilek Hanımefendi'nin de üye olarak kayıtlarda geçtiği YETKİM Derneği, Başkanı Baki Yazgan tarafından bir program dâhilinde İBB Sosyal Tesisleri'nde ağırlandı. Şehit ve Gazi yakınlarına iftar yemeği verildiği günde hem iftar sofrasında ağırlanan hem de oyuncaklardan oluşan hediye paketleri dağıtılan çocuklar, Beykoz'dan oldukça mutlu ayrıldı.

Programı takip eden tek gazete olan Dost Beykoz'a açıklamalarda bulunan YETKİM Derneği Başkanı Baki Yazgan, çeşitli ilçelerden gelen 80 kimsesiz çocuğun ilk kez Beykoz'a geldiğini kaydetti. Çocuklara Dernek bünyesinde çeşitli faaliyetlerle kimsesiz olduğunu hissettirmemeye çalıştıklarını da aktaran Baki Yazgan, programı hazırlayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e teşekkür etti. Program, çocukların Beykoz Kaymakamı ve Beykoz Belediye Başkanı ile topluca fotoğraf çekimi ile devam ederken, gecenin sonunda çocuklara oyuncak hediye edildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, YETKİM, Baki Yazgan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"