Ekonomi

Beykoz’a dev yatırımlar geliyor!

Beykoz’a dev yatırımlar geliyor!
2014.09.06 00:00
| | |
5478

Görele Köyü sakinleri Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ağırladı. Köy sakinleriyle meydanda buluşan Başkan Çelikbilek, ilçenin her köşesine modern hizmetler götürmek için eğitimden sağlığa, ulaşımdan altyapı kadar her alanda dev yatırımlar h

Beykoz’un 60 yıllık kanayan yarası olan mülkiyet sorununu göreve geldikleri andan itibaren çözmek için büyük çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Çelikbilek; “Nihayetinde Beykoz’un 2B mülkiyet sorunu tarih oldu. Artık Beykozlular evlerinde tapulu oturmaya başladı. Hazırladığımız yeni imar planları ile birlikte Beykozlular evlerini yenileme imkânına sahip olacak. Yollar, kaldırımlar genişleyecek. İlçenin altyapısı daha da sağlamlaşacak. Yeni kuracağımız aile sağlığı ve kültür merkezleri Beykoz’un her mahallesine her köyüne hizmet verecek’’ dedi.

Yeni dönem projeleri arasında başlıca Kanal Riva, Beykoz Arena Stadyumu, Kılıçlı Film Platosu, Karlıtepe ve Küçüksu Mesire Alanı, Çubuklu Sahil, Çubuklu ve Şahinkaya Eğitim Kampüsü, Cam Köy gibi değeri milyarları bulan yatırımların Beykoz’a kazandırılacağı müjdesini veren Başkan Çelikbilek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve ilgili Bakanlıklarla yürütülen koordineli çalışma sistemin yeni dönemde de sürdürüleceğini belirtti.

Yeni dönem projelerinin Beykoz’da binlerce kişiye yeni iş sahaları açması da hedefleniyor.
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Görele Mahallesi, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"