Beykoz’a bir şampiyonlukta Çubuklu U15 takımından

  • 0
  • 1441
Beykoz’a bir şampiyonlukta Çubuklu U15 takımından
Beykoz’a bir şampiyonlukta Çubuklu U15 takımından

İstanbul Amatör Ligleri U15 A Kategorisi 22. Grubunda Çubuklupspor Şampiyonluğunu ilan etti.

Sezon boyunca Kartal temsilcisi Cevizli Anadoluspor ile müthiş bir yarış yaşayan Sarı-Mor renkli ekip bitime 1 maç kala mutlu sona ulaştı.

Beykoz İlçesinin U15 Yaş Takımlarında A Kategorisinde mücadeleye çıkan takımlar içinde şampiyonluk sevinci yaşayan tek takım olan Çubuklupspor böylece Beykoz'un b kategorideki A Plus Takımı da olmuş oldu.

Coşkun Tosun'un Kulüp Başkanlığında uzun yıllardır altyapı takımlar anlamında aldığı başarılı sonuçlar ve her yaş grubunda yaşadığı şampiyonluklar ile ilçede dikkatleri fazlası ile çeken Çubukluspor Kulübü Müzesine bir Kupa da katmış oldu.

Çubukluspor'da altyapı takımlar Teknik Sorumlusu Ramazan Sökmez, semtlerine bir başarı daha getirmekten dolayı mutlu olduklarını söylerken, "U15 Yaş Grubu takımımız Antrenörümüz Mustafa Taşkın Yönetiminde bizleri mutlu eden bir tablo çizdi. Cevizli Anadoluspor Takımı ile tatlı bir rekabet yaşadık ve sonuçta daha az hata yapan biz ipi göğüsledik. Futbolcu kardeşlerimizi kutluyorum. Hedefimiz Türkiye Şampiyonası maçlarında da aynı başarıyı tekrarlamak. Ben bu anlamda da adımızdan sıklıkla söz ettirecek maçlara imza atacağımızı söyleyebilirim." diye konuştu.

Spor Servisi

İktidar ve Ana Muhalefet adaylarının katılmadığı Beykoz programı
Önceki İktidar ve Ana Muhalefet adaylarının katılmadığı Beykoz programı
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı