Güncel

Beykoz’a bir kardeş şehir daha… Mesudiye

Beykoz’a bir kardeş şehir daha… Mesudiye
2014.11.03 00:00
| | |
5423

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği Başkanı Özkan Ayduğan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti.

Özkan Ayduğan Mesudiye’yle yürütülen kardeş belediye çalışmaları dolayısıyla Başkan Çelikbilek ve ekibine teşekkür etti. 

Kalabalık bir heyetle Başkan Çelikbilek’i ziyaret eden Ayduğan, Ordu’nun Mesudiye'yle başlatılan kardeş şehir çalışmaları, Mesudiye’ye yapılacak olan sosyal tesis, park ve çocuk oyun alanı dolayısıyla Başkan Yücel Çelikbilek’e teşekkürlerini iletti.

Beykoz’da kardeş şehir çalışmalarıyla hemşehriler arasında bağların güçlendiğini ifade eden Başkan Yücel Çelikbilek: “Anadolu’nun bir mozaiği olan ilçemizin yurt içi ve yurt dışında birçok şehir ile kardeş belediye hukuku bulunuyor. Kardeş şehir çalışmalarıyla hem kültür ve ananelerimizi yaşatan ve tanıtan çalışmalar yürütüyor, hem de belediyecilik alanında iş birliği yapıyoruz. Bu çalışmalar vesilesiyle hemşehrilerimiz arasında sağlanan huzur ve memnuniyet bizi de ziyadesiyle memnun ediyor.” dedi.

AK Parti ve CHP Gruplarına ziyaret

Karşılıklı iş birliğinin devamını dileyen Ayduğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyareti öncesinde Beykoz Belediye Meclisi’nde AK Parti ve CHP gruplarını da ziyaret ederek kardeş belediye çalışmalarına verilen destek için teşekkür etti. AK Parti Grubu'nda Özkan Ayduğan'ı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Belediye Başkan Vekili Manolya Demirören Tekin karşılarken, CHP grubunda ilçe başkanı Şevkat Arıkan ağırladı. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ordu Mesudiyeliler Derneği, Beykoz Belediye Meclisi, AK Parti, CHP, Şevket Arıkan, Yücel Çelikbilek, Kardeş Şehir, Mesudiye, Ziyaret, Özkan Ayduğan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"