Beykoz’a bir gururda liseli kızların futbol takımından

  • 0
  • 1941
Beykoz’a bir gururda liseli kızların futbol takımından

Beykoz’da Okul Sporları Branşında Kız Futbol takımıyla dikkatleri çeken Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Ticari Anadolu Lisesi Takımı başarılı bir döneme daha imza atıyor.

Geçmiş yıllarda da Türkiye Şampiyonlarına kalma başarısı gösteren Beykoz Temsilcisi 2023-24 Dönemi kapsamında çıkmış olduğu İstanbul karşılaşmalarında etkili futbolunu bir kez daha salona yansıtıp adını ilk 5 takım arasına dahil etmeyi başardı.

Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Takımı Kocaeli ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Grup müsabakalarında İlçemiz Beykoz ve İstanbul'u temsil edecek.

Okul Beden Eğitimi Öğretmenlerinden ve de Takım Antrenörü olan Arif Emül yaptığı açıklamada, "Beykoz'da bu branşta yıllardır ilçemizin ismini duyurma gayretindeyiz. Bu dönem de hedefimizin ilk bölümünü başarı ile geçtik. İnanıyorum ki bu kızlarımız Kocaeli'nden de başarı ile dönüp hedefine emin adımlar ile ilerlemeye devam edecektir. Beykoz İlçemize bir şampiyonluk getirmek en büyük arzumuz" diye konuştu.

Okul Müdürü Habib Küçükseymen ise takımlarının başarısı ile gurur yaşadıklarını ifade ederken, "Ben Kocaeli'ndeki grup maçlarımızı başarı ile geçip adımızı finallere yazdıracağımız düşüncesindeyiz. Değişik lig takımlarında forma giyen çok tecrübeli bir ekibe sahibiz" dedi.

Spor Servisi

Paşabahçe gençleri Beykoz’a farklı bir dönüş yaptı
Önceki Paşabahçe gençleri Beykoz’a farklı bir dönüş yaptı
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı