Beykoz'a bakanların biri geliyor biri gidiyor

  • 0
  • 2727
Beykoz'a bakanların biri geliyor biri gidiyor
Beykoz'a bakanların biri geliyor biri gidiyor
Beykoz'a bakanların biri geliyor biri gidiyor
Beykoz'a bakanların biri geliyor biri gidiyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır'dan bir hafta sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş da Beykoz'a geldi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" nedeniyle geldiği Beykoz’da Millet Sofrasını ziyaret etti. Lokanta konseptinde hizmet veren, herkesin ücretsiz çorba içtiği sofrada ilçe sakinleriyle buluşan Bakan Göktaş hizmetleri yerinde inceledi.

Beykoz’u ziyaretinde Bakan Göktaş’a eşlik eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ilçedeki sosyal dayanışma çalışmaları arasında vatandaş memnuniyeti açısından ilk sıralarda yer alan “Millet Sofrası”nın işleyişini anlattı.

Başkan Aydın, Kavacık Meydanı’nda hizmet veren Millet Sofası’nın haftanın 7 günü öğrenciler, çalışanlar ve ilçe esnafı başta olmak üzere yolu ilçeden geçen herkesi ağırladığını belirtti. Medeniyetimizden miras kalan paylaşma kültürüyle 2022 yılında kurulan mekanda her gün 7 bin porsiyon sıcak çorba ikram edildiği söyleyen Aydın, yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahipleri içinde evde sıcak yemek hizmetinin de buradan sağlandığını söyledi.

Bakan Mahinur Özdemir Göktaş da Millet Sofrasındaki yoğunluğun mekanda verilen hizmetin kalitesinin bir göstergesi olduğunu belirterek Başkan Murat Aydın’ı ilçede sosyal dayanışmayı güçlendiren hizmetleri dolayısıyla tebrik etti.

Aydın, Bakan Mahinur Özdemir Göktaş’a ilçedeki çalışmalara katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

Beykoz’un Erguvanları Kadın Kooperatifi

Bakan Göktaş vatandaşlarla sohbetinin ardından millet sofrası çatısı altında ev yapımı gıda üretimi faaliyeti gösteren Beykoz’un Erguvanları Kadın Kooperatifini ziyaret etti.

Burada tezgah başına geçen Bakan Göktaş, kooperatifte görevli kadınların ürettiği birbirinden leziz tatlı ve böreklerden vatandaşlara ve çocuklara ikram etti.

Kadınları üretimde aktif görmekten büyük gurur ve mutluluk duyduğunu ifade eden Bakan Mahinur Göktaş, "Beykoz’un Erguvanları" nezdinde ilçedeki tüm kadınların "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nü kutladı.

Göktaş, 31 Mart Yerel Seçimleri için Beykoz'da Murat Aydın'a, İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Murat Kurum'a destek istedi.

Bakan Göktaş AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığını da ziyaret etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret ederek seçim çalışmalarıyla ilgili de bilgi aldı.

Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam'ın da bulunduğu ziyarete ilişkin paylaşım yapan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, "Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur Özdemir Göktaş, bugün Beykoz’umuzda misafirimizdi. İlk olarak İlçe Başkanlığımızda yol arkadaşlarımızla bir araya geldik. Millete hizmet sevdasıyla İstanbul’umuzda ve Beykoz’umuzda yeni bir zafere yürüyoruz inşallah." ifadelerini kullandı.

Göktaş, teşkilattaki kadınlarla da bir araya geldikten sonra Beykoz'dan ayrıldı.

Haber Merkezi

Ramazan 2024 Beykoz etkinlikleri
Önceki Ramazan 2024 Beykoz etkinlikleri
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz