Güncel

Beykoz’a ateş düştü… 1 şehidimiz var…

Beykoz’a ateş düştü… 1 şehidimiz var…
26.09.2016 21:51
| | |
84221

Foto galeri

Bugün Güneydoğu’da PKK terör örgütü ile yaşanan çatışmalarda 6 askerimiz şehit oldu… Şehitler arasında Beykoz Ortaçeşme’de ikamet eden Uzman Çavuş Hüseyin Torun’da var…

Şırnak'ta hain saldırı: Altı şehit ve yaralılar var!

Şırnak’ta bir grup PKK’lı terörist tarafından, kontrol noktasına uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Saldırıda 6 askerimiz şehit oldu.

Edinilen ilk bilgilere göre, yeni Şırnak-Van Karayolu Şırnak Cezaevi yakınlarında bulunan kontrol noktasına bir grup PKK’lı terörist tarafından uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Saldırının ardından çatışma çıktı.

6 ASKER ŞEHİT

Askeri kaynaklar saldırıda 6 askerin şehit olduğunu açıkladı… Şehitlerimiz arasında Beykoz Ortaçeşme’de ikamet eden Uzman Çavuş Hüseyin Tosun’da var…

Babası vefat eden Hüseyin Tosun'un annesi iki yıl önce Ümraniye'ye taşınmış... İlk etapta Beykoz'a gelen askeri yetkililer acı haberi Şehit Uzman Er Hüseyin Tosun'un dayısı Şenel Ümüş'e verdi.  Yetkililer daha sonra dayı Ümüş ile birlikte Tosun'un Ümraniye'deki annesinin yanına gitti. Askeri ve sağlık ekibine Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu eşlik etti. 

Acı haberin verildiği sırada Tosun ailesinin evinin önünde ambulanslar ve sağlık ekipleri hazır bekletildi. Şehit Hüseyin Tosun'un ise Akbaba Ticaret Meslek Lisesi ve Ege Üniveristesi'nde eğitim gördüğü bildirildi.

Detaylar gelecek...

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Son Dakika Haberleri, Şehit, Hüseyin Tosun, Ortaçeşme, Ümraniye

reklam
5 Yorum
MERT11.03.2017 13:22:52

degerli kardeşimiz şehit HÜSYİN TOSUN kardeşimize allahtan rahmet mekanını cenet olmasını dualarımzle dileriz ALLAH aile ve yakınlarına sabır dileriz .kaleşler birliği terör örgütünü lanetleyip ALLAH c.c belalarını versin NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ..

ŞUAYİP KANBUR27.09.2016 12:55:32

Mekanın Cennet Olsun Kardeşim...

Şuayip Kanbur 27.09.2016 11:44:20

Mekanın cennet olsun kardeşim. ..

şahin27.09.2016 10:56:32

ALLAH rahmet etsin İnşAllah cennette olacaktır yakınlarına sabrı cemil diliyorum. Şehadet ne güzeldir tüm zamanlara

Mustafa Barut27.09.2016 09:21:00

BİR TANE DAHA BİT BEYKOZLU KARDEŞİMİZ DAHA VATANI UĞRUNA ŞEHİT OLDU.ALLAH RAHMET EYLESİN,ALLAH ARKADA KALAN AİLESİNE SABIRLAR VERSİN.BU VATAN BU KAHPE EVLATLARINA BIRAKILMAYACAK KADAR KUTSALDIR.VERMEDİK,VERMEYECEĞİZ.BIKMADIK,BIKMAYACAĞIZ.KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR BU AŞAĞILIK VATAN HAİNLERİYLE MÜCADELE EDECEĞİZ.BEYKOZU YÖNETENLER LÜTFEN VE DE LÜTFEN ŞEHİTLERİMİZİN ARKADA BIRAKTIKLARINA SAHİP ÇIKIN.YILIN BİR GÜNÜNDE DEĞİL KAPILARINI HER FIRSATTA ÇALIN.VEFA'NIN ADI İSTANBULDA BİR İSMİ OLARAK KALMASIN.BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZİN MEKANLARI CENNET,TOPRAKLARI BOL OLSUN.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"