Beykoz'a 2 tane millet kıraathanesi yapıyoruz

  • 8
  • 12453

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ile Murat Aydın, sosyal medya platformu Instagram'da canlı yayın yaptı. Aydın, Beykozlulara da bir müjde verdi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın Instagram hesabı üzerinden yapılan canlı yayında Kasapoğlu sabah saatlerinden itibaren Beykoz'da bereketli zaman geçirdiklerini kaydetti.

Aydın ise Riva'da TFF'nin karşısında bütün Milli takımların gelip kamp yapabileceği tesisin Beykoz'un gençlerinin kullanımına açıldığını da açıkladı.

Kasapoğlu, "Beykoz'dan inşallah her brançta iddiası olan yeteneklerimizi daha gülü hazırlayacağız el birliğiyle" ifadelerini kullandı.

Başkan Aydın, Kasapoğlu'nun Polonezköy Ormanlarında yürüyüş sırasında vatandaşlara kitap hediye etmesini çok beğendiğini de aktardı.

Kasapoğlu, "İnsanlar tabii ki teknolojiden gerekli ölçüden istifade edeceğiz. Kitap hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaları. Bu söylemlerimizi kitap daha çok destekleyen bir araçtır. Halkımızın bu yaklaşımı bizi ayrıca mutlu ediyor" dedi.

"Beykoz'da iki tane millet kıraathanesi yapıyoruz, yakında açacağız"

Aydın, "Günümüzün gençleri okumuyor derlerdi. Yeter ki biz onlara imkan sunalım diyordum. Zeytinburnu'nda ilk millet kıraathanelerini yaptık. Şimdi Beykoz'da iki tane millet kıraathanesi yapıyoruz. Yakında inşallah açacağız. Bu millet kıraathaneleri 24 saat açık ve dolu. Günümüz gençliği alkışlanacak gençlik, sabaha karşı 5'te gidiyorsunuz kitap okuyorlar, ders çalışıyorlar. Bir kütüphanenin doluluğu normalde olmaz. Belediyelerin bakanlıkların çalışmalarıyla gençlerin kitaba olan ilgisini de tespit etmiş olduk" diye konuştu.

Haber Merkezi

Spor Bakanı, Beykoz'un altını üstüne getirdi
Önceki Spor Bakanı, Beykoz'un altını üstüne getirdi
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (8 Yorum)

Kenan Bilir (4 yıl önce)

Belediyenin yanındaki kültür merkezine yeniden 10 milyon harcayıp depreme dayanıklı hale getirdik deyip Kırathane açsında görün. Olurmu olur.

Banu Avar (4 yıl önce)

Bayanlarda girebilecekmi? Evde yapack yemek yok aksamlari ve sabahları ailecek gidip kahvaltı aksam yemegi yeriz.Aman baskanin yapin hiç değil cocuklarimiz ac mi diye düşünmeyiz kırathanwde yemistirler deriz.elinize saglik devam böyle..

Feridun (4 yıl önce)

Millet bahcesi yerine imar sorunumuzu cozun. Bizde onumuzu gorelim. Yillar oldu 2b ve yapi kayit deyip para yatirdik. Krizden mutahitler gitti. Biz mutahitlere mi bagliyiz. Nerde bizim tapu ve imarimiz

Abuuzeeya (4 yıl önce)

Adam bildiğin Beykoz’u bitirmek için çalışıyor Beykoz’luya faydalı beş kuruş eder bir işi yok. Bir seçim bekleyecek kadar tahammül kalmadı bu adamla

Sait (4 yıl önce)

Necmettin Erbakan kültür merkezini 1 günde kapatanız. Beykoz’da bulunan iki kütüphane yi Temmuz dan beri kapatıp tamda sınav dönemine o kadar öğrenciyi mağdur ettiniz. 4 aydır Beykoz lular başka ilçe kütüphanelerine gitmektedirler

Sercan (4 yıl önce)

Yahu bırakın parkı bahçeyi millet işsiz ac. Fabrika yapın atölye yapın. Çalışsın karnı doysun milletin ya. Hala bag bahçe peşindesiniz

Ali (4 yıl önce)

Ulan milletin basini sokucak evi yok sen kiratane diosun.yakinda adam kalmicak beykozda ev yok diye sen kiratane diosun.millet gocup gittigi zaman yardimcilarinla sen gider o kiratanede karsilikli pispirik oynarsiniz beceriksizler...

Alper (4 yıl önce)

İyide Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde İki tane 30 bine yakın Kütüphane vardı orayı kapattınız. Şimdi yeni açılacak diyorsunuz. Hayır mı Başkan bizle dalgamı geçiyorsun. Para bol herhâlde:))))

Yorum Yaz