Özel Dosyalar

Beykoz Belediyesi 2013 hedeflerini Abanat'ta belirledi

Beykoz Belediyesi 2013 hedeflerini Abanat'ta belirledi
2014.07.13 00:00
| | |
19338

2012 yılının kapsamlı bir değerlendirmesinin yapıldığı Abant toplantısında 2013 yılının da yol haritası da belirlendi.

Beykoz Belediyesi, bir yıllık yatırım, hizmet ve çalışmaların görüşüldüğü yılsonu değerlendirme toplantısını Abant’ta gerçekleştirdi.

11-13 Ocak tarihleri arasında Büyük Abant Oteli’nde gerçekleşen toplantıya Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, birim müdürleri, meclis üyeleri ve danışmanlar katıldı.
 
19 birim müdürünün tek tek söz alarak hazırladıkları sunumlar eşliğinde faaliyetlerini aktardıkları toplantıda bir yıllık çalışmalar masaya yatırıldı, tamamlanan çalışmaların kapsamlı bir değerlendirmesi yapıldı.
 
 
Başkan Çelikbilek: 2012 başarılarımızı 2013’te de sürdüreceğiz”
 
2012 yılında hedeflenenin üstünde bir çalışma sergilediklerini belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “Hizmet dolu verimli bir yılı geride bıraktık, çok güzel hizmet ve çalışmaları tamamladık. Ben buradan her iki kaymakamımıza teşekkür etmek istiyorum. Niyetimizi bilen, tanıyan, çalışmalarımıza yardımcı olan kaymakamlarımız oldu. 2013 yılı daha yoğun geçecek. Hizmet hedeflerimizi tamamlayacak iyi bir kadromuz var, hepsi Beykoz’a değer katmak için çalışıyor. Bütün ekibimiz gayretli, emek veriyor. Yıl boyunca gösterdikleri gayret dolayısıyla tüm çalışanlarımıza meclis üyelerimize, danışmanlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
 
 
Yılsonu toplantısı vesilesiyle çalışmaları kapsamlı şekilde değerlendirme fırsatı bulduklarını ve verimli 2 gün geçirdiklerini söyleyen Çelikbilek, yeni yılda özel proje alanları, kentsel dönüşüm ve 2/B çalışmalarının netlik kazanacağını ilçenin yeni bir kültür merkezi, nikâh sarayı ve belediye hizmet binasına kavuşacağını belirtti.
 
 
Erdoğan: “Beykoz’un bahtı açık, Beykozlular daha iyi yaşam standardına kavuşacak”
 
İlçenin turizm, kültür, kongre merkezi, üniversite ilçesine dönüşüm halinde olduğunu belirten Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan ise konuşmasında şunları söyledi: “Ülkemiz son yıllara kadar birbirimizle çekişmekten, didişmekten çok çekti. Günümüzde bunları geride bıraktık. Beykoz’un bahtının açık olduğunu görüyorum. Önemli projelerin altyapısı hazırlanmış durumda, birkaç yıl içinde olumlu sonuçlar alınacağını ve Beykozluların daha iyi yaşam standardına kavuşacaklarına inanıyorum. Ülkemizin 2023 vizyonu var. İlçemizi de 2023 vizyonuna hazırlamalıyız. Kalkınma Ajansı ve AB fonlarından daha fazla istifade etmek lazım. Çok kaynak var. Bunun için de bol bol proje üretmeliyiz. Çocuk ve gençliğe yönelik projelere önem vermeliyiz. Birbirimizin gözü kulağı olalım.”
 
 
Ayrıca KOSGEB Toplantısı dolayısıyla Abant’ta bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Beykoz Belediyesi yılsonu değerlendirme toplantısını ziyaret ederek, bir konuşma yaptı. İlçe ve il belediyelerinin düzenlediği değerlendirme toplantılarının hizmetleri ve hedefleri belirlemek için oldukça önemli olduğunu belirterek, Başkan Çelikbilek ve ekibine başarılar diledi.
 
 
 
 
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberler, 2013, Bolu, Abant, Beykoz, KOSGEB, Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediyesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"