Spor

Beykoz 1908 AŞ’de hesap kitap günleri

Beykoz 1908 AŞ’de hesap kitap günleri
04.01.2019 16:01
| | |
2345

İstanbul SAL 4. Grubunda 2. yarı maçlarında hayal kırıklığı yaşatan Beykoz 1908’de geride kalan 4 maçlık seri için antrenmanlar devam ediyor.

Sarı-Siyahlılar yaşanan üzüntü verici olayların ardından lige verilen 1 haftalık aranın ardından çıkacağı ilk maçında İstanbul Bulancakspor ile çok önemli bir maça çıkacak. Boğaziçi ekibi bu maçı kazandığı anda kalan maçları dikkate almayacak ve ligde kalmasını matematiksel olarak da garantilemiş olacak.

Beykoz 1908 Takımı yer aldığı grupta 18 maçta topladığı 23 puanla 7.sırada yer almakta. Bir alt sırada yer alan 19 puanlı Bağlarbaşıspor ilk iki yolunda kesinlikle puan kaybı yaşamak istemeyen Irmakspor ile karşı karşıya gelecek. 16 puanla 9 sırada yer alan Hasköyspor ise matematiksel olarak olmasa da Ligden düşme ihtimali en yüksek takımlardan 14 puana sahip Sultanbeylispor ile oynayacak.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımı bir sonraki maçında Sultanbeylispor ile cezası nedeni ile tarafsız sahada oynamak zorunda kalacak. Bu hafta maçlarında Hasköyspor ile Bağlarbaşıspor maçından çıkacak sonuç da sarı-siyahlıları yakından ilgilendirecek .

21.Hafta maçında Beykoz 1908’de rakip Bağlarbaşıspor olacak. Her iki takımın maçı öncesinde önceki iki haftadan çıkaracakları puana göre sezonun maçı da olabilir. Beykoz 1908 Takımı sezona Irmakspor ile yapacağı ve cezası nedeni ile tarafsız sahada oynanacak maç ile noktayı koyacak. Temsilcimiz son  maça kadar mutlak surette bir galibiyet alıp kendi ipini kendi kesmek zorunda gibi. Çünkü matematiksel denklemlerden çıkacak sonuçlar kafa yoracak gibi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"