Spor

Beykoz 1908, yeni sezon heyetini tanıttı

Beykoz 1908, yeni sezon heyetini tanıttı
15.07.2016 08:53
| | |
3579

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Beykoz 1908’de yeni sezonda görev yapacak teknik heyet basına tanıtıldı.

Kulüp Başkanı Zeki Aksu tarafından açıklanan Beykoz 1908 teknik heyetinde takımın antrenörlüğünü Bülent Akatay yapacak. Bülent Akatay’ın yardımcılığını Dinçay Atmaca yaparken, futbol direktörlüğü görevini ise Mehmet Yazgan yapacak.

Bülent Akatay kimdir. Kariyerinde daha önce Sarıyer Yenimahalle, Fatih Mimarsinan, Bahçeköy, Sarıyer Belediyespor, Rumelikavağıspor, İstinyespor ve Kısırkayaspor takımlarını çalıştıran 46 yaşındaki teknik adam yeni sezonda Beykoz 1908 takımının Bölgesel Amatör Lige çıkma mücadelesinde tüm hünerlerini ortaya koyacak.

Bülent Akatay tanıtım toplantısında yaptığı açıklamada şunları söyledi.

"İyi bir ekip olduğumuzu düşünüyorum. Dinçay hocayla ve Mehmet kardeşimizle beraber iyi bir iş çıkaracağımıza inanıyorum. Beykoz 1908 mazisi çok önemli bir kulüp. Bizde tüm tecrübelerimizi ve birikimimizi bu büyük kulübü yeniden ayağa kaldırmak için kullanacağız. 20 Temmuz’dan itibaren çalışmalarımıza başlayacağız. Hedefimiz var. Öncelikle klasman grubuna çıkıp, daha sonra Bal Ligi'ne çıkarak kulüpte bir çıkış süreci başlatmak istiyoruz. Tüm Beykoz taraftarından ve Beykozlulardan destek bekliyoruz. İnşallah her şey dilediğimiz ve beklediğimiz gibi olur."

Dinçay Atmaca Kimdir. 26 yıllık aktif futbolculuk yaşantısını geçtiğimiz yıl Kanlıcaspor takımıyla Süper Amatör Lige çıkarak noktalayan daha sonra ise Kanlıcaspor U-19 takımının antrenörlüğünü yapan 38 yaşındaki Dinçay Atmaca yaptığı açıklamada “Doğma büyüme Beykoz’luyum. 26 yıllık futbol hayatımda bir çok kulüpte futbol oynadım. Son iki yılımda şampiyon olarak futbol hayatımı noktaladım. Geçen yıl antrenörlük diplomamı aldım. Kanlıcaspor takımında görev yaptım. Zeki Aksu başkanımın teklifini hiç düşünmeden kabul ettim. Beykoz 1908 çok büyük ve mazisi olan bir kulüp. Artık Beykoz 1908’in başarısı için Bülent hocam ve Mehmet ağabey ile beraber çalışacağız. Beykoz 1908’i eski günlerine döndürmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Hakkımızda hayırlısı olur inşallah” diyerek sözlerini tamamladı.

Mehmet Yazgan kimdir?

1968 Beykoz doğumlu Mehmet Yazgan amatör olarak birkaç kulüpte futbol oynadıktan sonra hakemlik yaşantısına başladı. Ulusal hakemlik seviyesine kadar yükselen Mehmet Yazgan daha sonra çeşitli nedenlerden dolayı hakemliği bıraktı. Yeni sezonda Beykoz 1908 takımının futbol direktörlüğüne getirilen Mehmet Yazgan açıklamasında "Beykoz 1908 kulübü Başkanı Sayın Zeki Aksu’nun birlikte çalışma teklifine kayıtsız kalamadım. Beykoz 1908 ülkemizin en önemli camialarından birisi. Eski günlerine dönmek için bir mücadele veriyor... İnşallah teknik ekip olarak ilk adımı biz atarız. Beykoz 1908’i eski günlere döndürmek için elimizden ne geliyorsa fazlasıyla yapacağız." diyerek sözlerini tamamladı.

Son olarak söz alan Kulüp Başkanı Zeki Aksu “Teknik heyetimize güvenimiz sonsuz.İnşallah teknik heyet,yönetim,takım ve taraftar olarak hep beraber iyi bir sezon yaşayacağız.Beykoz 1908’i eski günlerine dönmesi için elimizden geleni yapacağız.Hedefimiz Bal ligi.İyi bir kadro kuruyoruz.Bu kadronun başarılı olacağını ve bizi BAL ligine çıkaracağına inanıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Tanıtım toplantısı daha sonra yapılan fotoğraf çekimleriyle sona erdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: İstanbul Süper Amatör Lig, Beykoz 1908, Teknik Heyet, Dinçay Atmaca, Bülent Akatay, Mehmet Yazgan, Zeki Aksu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"