Spor

Beykoz 1908 U19’da beklenmedik heyecan

Beykoz 1908 U19’da beklenmedik heyecan
31.03.2018 18:58
| | |
3549

Çubukluspor ile Dolayobaspor arasında yaşanan olaylar sonucu Türkiye Şampiyonası Grup Maçlarına kalan Sarı-Siyahlı ekipte sevinç büyük.

İstanbul U19 / 1.Ligi 16.Grubunu Şampiyon olarak tamamlayan Beykoz 1908 U19 Yaş Grubu Takımı, Türkiye Şampiyonası İstanbul Elemeleri kapsamındaki ilk maçında Dudulluspor’a mağlup olarak şansını ikinci Eleme maçına bırakmıştı.

Ancak Çubukluspor ile Dolayobaspor takımları arasında yaşanan ve devre anında yaşanan olaylar nedeni ile her iki takımın da diskalifiye edilmelerinin ardından ikinci eleme maçı yapmadan Türkiye Şampiyonası Grup Maçlarına kalan Sarı-Siyahlı  ekipte sevinç büyük. Bu sezon grup maçlarını namağlup tamamlayan Beykoz 1908 Gençleri önümüzdeki haftalarda maçlarını yapacağı kenti öğrenecek.

Bu haberin gelmesi ile birlikte Beykoz 1908 Genç Takım oyuncuları müthiş bir sevinç yaşadı. Çetin Nalbantoğlu Yönetiminde İstanbul Elemeleri 2. maçına hazırlanan Sarı-Siyahlı gençler çalışmalarını bu kez Türkiye Şampiyonası Grup maçları için yapacak. Beykoz 1908 U19 Takımı Antrenörü Çetin Nalbantoğlu ise İstanbul Elemeleri ikinci maçına büyük bir istek ve hırs ile hazırlandıkları anda gelen bu kararın sevindirici olduğunu söylerken, “Futbolcu kardeşlerimiz Dudulluspor ile oynadığımız ve mağlup bitirdiğimiz ilk eleme maçından sonra son derece büyük üzüntü yaşamıştı. Bu bizi daha da kamçılamıştı, açık yüreklilikle söylemek isterim ki ikinci eleme maçında karşımıza kim çıkarsa çıksın, normal şartlarda galip geleceğimizden yüzde yüz emindik. Türkiye Şampiyonasına yaşanan gelişmelerin ardından eleme maçı oynamadan gideceğiz. İnşallah Beykoz İlçemizi orada başarı ile temsil edeceğiz. Yaşanan tüm gelişmeler bizim dışında kalmakta, biz önümüze bakıyoruz. ” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"