Spor

Beykoz 1908 U15 takımı şampiyon oldu

Beykoz 1908 U15 takımı şampiyon oldu
19.03.2018 09:58
| | |
4293

İstanbul Amatör Ligleri U15 / A Kategorisinde ilk iki sırada yer alan Beykoz 1908, Ataşehir Doğuşspor'u 2-0 yenerek şampiyonluğunu ilan etti.

Bu karşılaşma öncesinde ev sahibi Ataşehir Doğuşspor karşısında 4 puanlık bir fark ile Lider durumda olan Beykoz 1908 U15 Gençleri güzel bir oyun sonrasında almış olduğu 2-0’lık galibiyetin ardından farkı 7’ye çıkararak son hafta maçlarına kalmadan şampiyonluğunu ilan etti.

Bülent Cömert Yönetiminde sezona giren ve namağlup bir takım olmanın gururunu fazlası ile yaşayan Sarı-Siyahlı Gençlerin maç sonu sevinci görülmeye değerdi.

Beykoz 1908 U15 Yaş Grubu takımı karşılaşmaya Kalede Deniz-Kerem-Emirhan-Özer-Mehmet Yiğit-Musa Dinç-Arda Pekdemir-Yasin Erol-Furkan Dündar-Serhat Şengü ve Eren Taşkıran’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Sarı-Siyahlılara Şampiyonluk Kapısını tamamen aşan gollerde ise bu sezon müthiş bir performans çizen isimlerden Serhat Şengü’nün 24 ve 60.Dakikada attığı goller ile imzası vardı. Beykoz 1908 Gençlerinde bu önemli karşılaşmada özellikle Serhat-Emirhan-Mehmet-Musa ve Yasin son derece üst düzey bir görüntü çizen isimlerdi.

Bülent Cömert’in öğrencileri maçta mükemmel bir takım ruhu ve yardımlaşma örneği yansıttı. Rakibinin hatlarını iyi kapatan ve önde yaptığı baskı ile istediği oyunun sergilemesinin önüne geçen Beykoz 1908 Gençleri hakkı olan galibiyeti alarak sezonu mutlu kapattı. Beykoz’a mutlu dönen Beykoz U15 Takımı sporcuları Onçeşmeler Meydanında inerek şampiyonluk kutlaması yaptı.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, U15, Şampiyon, Ataşehir Doğuşspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"