Beykoz 1908 transfere doyamıyor

  • 16.08.2019 23:51
  • Güncelleme: 16.08.2019 23:51
  • Okunma: 5425 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş. bünyesinden yetişip birçok üst düzey takımda görev yapan Nihat Gökmen, yuvaya geri döndü.
Beykoz 1908 transfere doyamıyor

Forvet hattında görev yapan yetenekli isim futbola 2006 yılında Sarı-Siyahlı ekibin altyapısında başladı.

Ardından 3 sezonluk Çubukluspor ve iki sezonluk Paşabahçespor macerası yaşayan Gökmen’in bir sonraki adresi ise Beykoz 1908 A.Ş. oldu.

Çiğdemspor, Yeniköyspor, Çiftlikköy Belediyespor, Ortaköyspor, Karabiga Belediyespor, Büyükçekmece Belediyespor, İstanbul Güngörenspor, Leventspor, Büyükçekmece Belediyeyespor forma giyen Nihat Gökmen, geçen sezonu ise Piyalepaşaspor takımında tamamladı.

Beykoz 1908’e geri dönmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Nihat Gökmen, “Artık Beykoz 1908 ile şampiyonluk yaşamak istiyorum. Antrenmanlara başlıyorum, el birliği ile takımımızı hak ettiği yere getirmek için mücadele edeceğiz. Takımda hiç yabancılık çekmeyeceğim, birçok arkadaşım da kadroda yer almakta. Her iki taraf için de hayırlısı olsun” diye konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Kırışman ile anlaşmanın ardından görüntü veren Nihat Gökmen, bir hayli mutlu ve heyecanlı göründü.

Burhan Kırışman, İstanbul Amatör Liglerinde kendisini kanıtlamış bir her zaman tercih edilen bir forvet oyuncusu olan Nihat Gökmen’in takıma üst düzey katkı sunacak bir isim olduğunu söylerken, “Yıllar önce futbola kulübümüz bünyesinde başlayan, değişik takımların ardında A Takımda da görev yapan Nihat Kardeşimiz bir kez daha kulübümüze dahil oldu. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Cengizhan ve Ali Ufuk da geri döndü

Beykoz 1908 A.Ş. 2019-20 Sezonu için kadrosuna takviyelere devam ediyor. Sarı-Siyahlı ekip Cengizhan Kokoş ve Ali Ufuk Aytaç ile anlaşmaya vardı.

1999 Kadıköy Doğumlu olan Ali Ufuk Aytaç, 2011 Yılında futbola başladığı Gümüşsuyuspor’da 7 sezon görev yaptıktan sonra Denizcilik İşletmeleri SK Takımına geçiş yapmış idi. Başarılı forvetin bir sonraki adresi ise Beykoz 1908 A.Ş. olmuştu. Geçen sezona Ortaçeşmespor’da başlayan Aytaç, ikinci transfer döneminde ise Örnekköyspor forması giymişti.

1999 Kadıköy Doğumlu bir diğer isim olan Cengizhan Kokoş, futbola 2011 yılında Çubukluspor’da başlarken, değişik yaş gruplarında şampiyonluklar da yaşamıştı. 7 sezon sonra Beykoz 1908 A.Ş. Takımına geçiş yapan Kokoş, geçen sezonu Ortaçeşmespor’da geçirdikten sonra ikinci transfer döneminde Rüzgarlıbahçespor’a geçiş yapmıştı.

Spor Servisi

 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz