Spor

Beykoz 1908 transferde doludizgin

Beykoz 1908 transferde doludizgin
23.06.2015 13:02
| | |
6669

Beykoz 1908 A.Ş. teknik ve idari kadrosunu belirlemesinin ardından transfer dönemine doludizgin bir giriş yaptı.

Bu sezon ilçemizi İstanbul Süper Amatör Lig’de temsil edecek olan sarı-siyahlı ekip yeni Teknik Direktörü Fahrettin Eldek yönetiminde ismi belirlenen futbolcuları takıma dahil etme yönünde çalışmalarını sıklaştırırken ilk etapta iç transfer görüşmesinde anlaşma sağlanan Kaptan Sezer Akbulut ile Atilla Gayberi’yi takımda tuttu.

Dış transfer için elinde kabarık bir liste olma Beykoz 1908 A.Ş. Transfer Komitesi belirlenen isimler ile tek tek görüşmelere başladıktan sonra birçok ismi yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen kadroya dahil etti. Bu isimlerden ikisi olan Berkan Özbek ile Oğuzhan Öztürk önceki sezonlarda da sarı-siyahlı formayı giymişlerdi.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımın kadrosuna dahil ettiği 2 önemli isim bu sezon Bölgesel Amatör Lige çıkma başarısı gösteren Paşabahçespor takımından oldu. Yeşil-Kırmızılı ekipte attıkları goller ile başarıda pay sahibi olan futbolculara adlarını yazdıran forvet oyuncuları Onur Kerman ile Ekimcan Karakuş’ta Boğaziçi temsilcisinin teklifini kabul edip el sıkıştı. Beykoz 1908 A.Ş. Takımı dış transferde Kartal Belediyespor takımından 4 futbolcu ile de anlaşarak kadrosunu zenginleştirdi. Onur-Emre-Deniz ve Eymen bundan sonra Beykoz 1908 adına mücadele edecek.

Beykoz 1908 A.Ş. transfer listesinde bulunan İstanbul Amatör Liglerinin en başarılı kalecilerinden birisi ile de yakın temas halinde. Bir tane de üst düzey orta saha oyuncusu ile ciddi anlamda görüşmeler yapılsa da bu oyuncunun tercihini başka bir kulüpten yana kullanması ile listedeki diğer alternatifler dönüldü.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908 AŞ, Amatör Lig, Transfer, Fahrettin Eldek, Sezer Akbulut, Atilla Gayberi, Berkan Özbek, Oğuzhan Öztürk

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"