Beykoz 1908 takımı üç günün ardından top başı yaptı

  • 0
  • 1159
Beykoz 1908 takımı üç günün ardından top başı yaptı
Beykoz 1908 takımı üç günün ardından top başı yaptı

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş. takımında Cumartesi günü oynanan ve galibiyetle tamamlanan Gülsuyuspor maçı sonrasında verilen 3 günlük aranın ardından antrenmanlar başladı.

Boğaziçi Ekibinde Teknik Sorumlu Özgür Ataçocuğu ve Yardımcı Antrenör Yetkin Akman nezaretinde bir buçuk saati bulan haftanın ilk çalışmasında neşeli bir ortam hakimdi.

Hafta sonunda Ligden çekilen Muratbeyspor maçından gelecek 3 puan ile zire yarışındaki iddiasını tazeleyen Sarı-Siyahlı ekip bir sonraki haftayı ise maç yapmadan Bay olarak geçecek.

Beykoz 1908 A.Ş. Antrenörü Özgür Ataçocuğu yaptığı değerlendirmede, "Leventspor maçı beraberliği sonrasında deplasmanda Gülsuyu maçından aldığımız galibiyet bize müthiş bir moral oldu. Bu durum takımdaki tüm futbolcuları zirve yarışı için umutlandırdı. Kalan maçları da düşündüğümüzde avantajlı bir hava yakaladık. Bizim için 15 günlük maçsız geçecek süreçte sakat futbolcularımız da tamamen iyileşecektir. Öte yandan camiaya da aynı şekilde olumlu bir hava geldi, birlik beraberlik ruhu ile İnşallah hak ettiğimiz yere geleceğiz" diye konuştu.

Spor Servisi

Elmalı Beykoz’a heybesi dolu döndü
Önceki Elmalı Beykoz’a heybesi dolu döndü
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz