Beykoz 1908 siftahı yaptı

  • 0
  • 7893

SAL 4. Grubunda mücadele eden ve bugün sezonun ikinci maçına çıkacak olan Beykoz 1908 A.Ş., yeni stadında antrenman siftahını yaptı.

Sarı-Siyahlı futbolcuların oldukça heyecanlı olduğu çalışma öncesinde günün anısı olmak üzere toplu halde görüntü verildi.

Şakir Keşkek yönetimindeki antrenmanda Atlasspor müsabakasının son provasını yapan Beykoz 1908 A.Ş. Takımında hafta içi takıma dahil edilen isimler de yerlerini aldı.

Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu Şakir Keşkek çalışmanın ardından Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Sezona iyi bir başlangıç yaptık ve bunun heyecan ve mutluluğunu camia olarak hep birlikte yaşadık. Hafta içinde eksik yönlerimize yönelik yeni transferlerimiz geldi. Takım olarak moral-motivasyon olarak çok iyi durumdayız. Atlasspor grupta hedefi olan ve önemli transferlere imza atmış bir takım. Dolayısıyla bu tür müsabakalar öncesinde ifade edildiği gibi tam 6 puanlık bir maç bizi bekliyor olacak. Asım Kara Stadından galibiyetin coşkusu ile dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Su Sporları Festivaline Beykoz damgası
Önceki Su Sporları Festivaline Beykoz damgası
Beykoz CHP'ye döner mi?
Sonraki Beykoz CHP'ye döner mi?
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz