Spor

Beykoz 1908 siftahı yaptı

Beykoz 1908 siftahı yaptı
15.09.2018 15:21
| | |
3809

SAL 4. Grubunda mücadele eden ve bugün sezonun ikinci maçına çıkacak olan Beykoz 1908 A.Ş., yeni stadında antrenman siftahını yaptı.

Sarı-Siyahlı futbolcuların oldukça heyecanlı olduğu çalışma öncesinde günün anısı olmak üzere toplu halde görüntü verildi.

Şakir Keşkek yönetimindeki antrenmanda Atlasspor müsabakasının son provasını yapan Beykoz 1908 A.Ş. Takımında hafta içi takıma dahil edilen isimler de yerlerini aldı.

Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu Şakir Keşkek çalışmanın ardından Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Sezona iyi bir başlangıç yaptık ve bunun heyecan ve mutluluğunu camia olarak hep birlikte yaşadık. Hafta içinde eksik yönlerimize yönelik yeni transferlerimiz geldi. Takım olarak moral-motivasyon olarak çok iyi durumdayız. Atlasspor grupta hedefi olan ve önemli transferlere imza atmış bir takım. Dolayısıyla bu tür müsabakalar öncesinde ifade edildiği gibi tam 6 puanlık bir maç bizi bekliyor olacak. Asım Kara Stadından galibiyetin coşkusu ile dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908 A.Ş., Stat, Antrenman, Kelle İbrahim Stadı, Atlasspor, Şakir Keşkek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"