Spor

Beykoz 1908, sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi

Beykoz 1908, sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi
31.07.2018 22:37
| | |
4525

İstanbul Süper Amatör Ligi takımlarından Beykoz 1908 A.Ş. merakla beklenen ilk antrenmanına çıktı.

Sarı-Siyahlı ekip yeni Teknik Sorumlusu Şakir Keşkek ve Yardımcı Antrenör Soner Çetin, yönetiminde Paşabahçe Stadında sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

28 Futbolcunun çıktığı ilk antrenman 1 saat sürdü.

Sarı-Siyahlı ekibin yeni sezon için anlaşma sağladığı isimlerin yanı sıra birçok oyuncu da denenmek amacı ile çalışmaya dahil oldu. Boğaziçi ekibinin ilk çalışmasında daha önce de takımın formasını giyen ve 2018-19 Sezonu için anlaşma sağlanan Murat Yalçın Candan, Okan Engin, Anıl Yılmaz’ın yanı sıra Kubilay Gören’de vardı.

Geçen sezonki kadrodan kalan isimlerden Sinan Tunç, Harun Kılıç’ın yanı sıra U19 Takımından da bazı isimler çalışmalara katıldı.

Sezonun ilk çalışması öncesinde Sarı-Siyahlı ekibin yeni Teknik Sorumlusu Şakir Keşkek, futbolcular ile tanışırken yeni sezona ilişkin ilk düşüncelerini ve beklentilerini içeren kısa bir konuşma yaptı.

Daha sonra antrenmana katılan 28 futbolcu Yardımcı Antrenör Soner Çetin nezaretinde yarım saha ısınma hareketleri, açma germe yaptı. Ardından ise iki takıma ayrılan futbolcular çift kale yaptılar. 

Beykoz 1908 A.Ş. takımının ilk antrenmanını Kulüp Başkanı Zeki Aksu, Yönetim Kurulu Üyelerinden Hüseyin Demirel, Mikail Akyıldız, Gürsel Atagün, Ufuk Dağcı ile Boğazın Yargıçlarından bir grup da takip etti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haber, Süper Amatör Lig, Şakir Keşkek, Soner Çetin, Zeki Aksu, Antrenman, Beykoz 1908 A.Ş.

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"