Beykoz 1908, seriyi devam ettirmek istiyor

  • Güncelleme: 05.12.2019 20:24
  • Okunma: 2077 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş. takımı son haftalardaki galibiyet serisini Dikilitaş maçı ile devam ettirmek istiyor.
Beykoz 1908, seriyi devam ettirmek istiyor

Sarı-Siyahlı ekip hafta sonunda Beykoz Stadı'nda konuk edeceği Dikilitaş müsabakasının son çalışmasını tesislerinde gerçekleştirdi.

Teknik Sorumlu Aydın Dursun yönetiminde bir buçuk saat süren çalışmada futbolcuların oldukça istekli bir görüntü çizmeleri dikkatlerden kaçmadı.

Antrenman, soğuk ve hafif yağmurlu bir havada yapıldı. Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Adem Nebioğlu, antrenman sonrası futbolculara çorba ikram etti.

Adem Nebioğlu, "Havaların soğuması ile birlikte, futbolcu kardeşlerimize şifa olsun, enerji katsın diye adı Beykoz ile özdeşleşen Kelle Paça çorbasını kelle ayak ilavesi ile ikram ettik. Takımda çok güzel bir hava var, İnşallah bu güzel ortam hafta sonu ilk yarının son maçında Dikilitaş müsabakasına galibiyet olarak yansıyacak" şeklinde konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu Aydın Dursun ise yaptığı açıklamada, son haftalarda çizdikleri başarılı görüntüyü devam ettirmek istediklerini söyledi.

Dursun, "Sezon başında sakatlıklar ve aramıza geç dahil olduğu için hazır olmayan arkadaşlar vardı. Zamanla haftalar geçtikçe futbol kalitemiz üst seviyelere çıkmaya başladı. Üst üste aldığımız galibiyetlerin Dikilitaş maçı ile devam etmesini bekliyoruz. İlk yarının son maçında bizleri tribünlerden desteklemeye gelen taraftarlarımıza bir galibiyet sevinci daha yaşatmak istiyoruz" diye konuştu.  

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz