Beykoz 1908 saygı duruşu ve dualarla antrenmanlara başladı

  • 0
  • 5477
Beykoz 1908 saygı duruşu ve dualarla antrenmanlara başladı

İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı Şubat sonunda yeniden başlayacak olan müsabakalara hazırlık sürecini devam ettirmekte.

Boğaziçi ekibinde haftanın ilk antrenmanı öncesinde futbolcular, teknik kadro ve diğer çalışanlar orta yuvarlakta saygı duruşunda bulunup dualarını gönderdiler.

Takım Antenörü Özgür Ataçocuğu aralarında spor camiasından değişik branşlarda isimlerin de olduğu vefat eden tüm vatandaşlara rahmet dileğinde bulunurken, "İnsan diyecek kelime bulamıyor, bu şartlar altında futbol konuşmak ne derece anlamlı kalabilir ki... Öte yandan acılarımızı yüreğimizde hissederek, yeniden belirlediğimiz periyotta antrenmanlarıma da devam etmekteyiz" şeklinde konuştu.

Beykoz Stadının depremin ilk günlerinde bir yardım toplama merkezi olarak kullanıldığına vurgu yapan Ataçocuğu, "Hepimiz yardımlarımızı yaptık... Öte yandan Büyük Beykoz taraftarları ile bir kez daha gurur yaşadığımız anlara birlikte şahitlik ettik. Onların zaman farkı gözetmeksizin topladığı yardımları ve akabinde bölgeye giderek yapmış oldukları çalışmalar karşısında hepimiz gurur duyduk. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’un alkışlanan gençleri
Önceki Beykoz’un alkışlanan gençleri
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı