Beykoz 1908 şansını iyi kullanmak istiyor

  • 0
  • 3101
Beykoz 1908 şansını iyi kullanmak istiyor
Beykoz 1908 şansını iyi kullanmak istiyor
Beykoz 1908 şansını iyi kullanmak istiyor

İstanbul SAL 5. Grubu takımlarından Beykoz 1908 A.Ş de hareketli günler yaşanırken bütün dikkatler hafta sonunda oynanacak Ayazağaspor karşılaşmasına çevrilmiş durumda.

Sarı-Siyahlı Kulüpte haftanın son antrenman Teknik Direktör Zafer Öğer yönetiminde gerçekleşirken 23 futbolcu katılırken, sakatlığı devam eden Yasin Küçük ile Recep Berk Elitez saha kenarından idmanı takip ettiler.

Beykoz 1908 A.Ş Asbaşkanı Sedat Kaba son çalışmanın ardından yaptığı açıklamada, "Geride kalan hafta sonunda taraftarlarımıza mağlubiyet yaşattığımız için üzgünüz. Ciddi kararlar almak zorunda kaldık. Bu hafta deplasmanda karşı karşıya geleceğimiz Ayazağaspor karşısında alacağımız galibiyet bizi kendimize getirecektir. Bu maçın be derece önemli olduğu ve Beykoz'a gönül verenler için de çok anlam ifade ettiğini biliyoruz. Futbolcu kardeşlerimiz için kötü gidişe son vermek için çok önemli bir fırsat var, yensinler yeniden bu büyük taraftarın kalbinde yeniden hak ettikleri konuma gelsinler. Biz yönetim olarak zaten onların maddi-manevi yanlarında olduk ve de olmaya da devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu Zafer Öğer ise zor günleri atlatacakları yönünde beklentilerin olmasına vurgu yaparken, "Ayazağaspor maçı hem bizim hem de rakibimiz açısından son derece önemli bir hale geldi. Stres yapmadan Ayazağa Atatürk Stadından Beykoz'a galibiyetle dönüp bu büyük camiaya kendimizi affettireceğiz" dedi.

Spor Servisi

Beykoz Millet Bahçesi Nisan 2023'te açılacak
Önceki Beykoz Millet Bahçesi Nisan 2023'te açılacak
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz