Beykoz 1908 mutlaka çıkmalı

  • 02.09.2019 09:36
  • Okunma: 4473 kez

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı 2019-20 Sezonu için gerçekten de iyi bir kadro kurmuş durumda. Bunu sadece ben değil ilçe spor, futbol otoriteleri de söylemekte. O halde “ O sene bu sene “ olabilir mi?

Vaktimiz ve sağlığımız elverdiğince takımlarımızın yeni sezon hazırlıklarını takip edip, haber haline getirmekteyiz. Bunu Spor Haberleri bölümümüzde görmek mümkün.Tabii ki her takım için her yeni sezon yepyeni umutları da beraberinde getirmekte. Ben şimdiden tüm takımlarımıza tüm samimiyetimle başarı dileklerimi iletmek isterim.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımında iyi bir yönetim iş başında, her bir yönetici kendi sorumluluk alanlarında çalışmaya devam ediyor. Bildiğim, gördüğüm kadarı ile de her şey rayında gidiyor. Ancak hala daha Beykoz Spor Kulübü'nün öylece duran kulüp binası ile ilgili Sarı-Siyahlılar lehine olumlu bir haber yok. Bu da Kulüp Yönetiminin enerjisini-motivasyonu düşürmekte.

Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Murat Aydın’ın yaptığı medya temsilcileri kahvaltısında aynı konuyu gündeme getirdim, kendisi “ Buraya Kütüphane yapabiliriz “ dedi. İl Spor Müdürlüğü Misafirhanesi, Tasarım Merkezi derken şimdi de Kütüphane olayı çıktı. Burası Belediye ile Kulüp Yönetiminde oturulup ciddi müzakere ile ortak noktada buluşularak çözülmeli diye düşünmekteyim.

Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Ortaçeşmespor’un hazırlık maçı için stadın yolunu tuttum. Burada da konu dönüp dolaşılıp ışıklandırma olayına geldi. Yani hazır sistem direkler, spotlar cihazlar monte edilmiş iken ana hatta buradan kablo çekilmesi için bir talep var, buradan Beykoz Belediye Başkanımıza da mesajımızı iletmiş olayım. Zaten konuya ilişkin sosyal medyada yayına giren röportajımda talepler görüntülü şekilde de yayında.

Aynı şekilde ışıklandırma bekleyen yerler de var…Beykoz Stadı ve Kanlıca Stadı bunlar arasında. Dünya Beykozlular gününde yaşayıp gördük, yapılan program için Beykoz Belediyesi binadan sahayı gören noktalara spotlar yerleştirmişti. Aynı şekilde karşı tribün tarafına da konsa ve bunlar burada kalıcı olsa idmanlar için sorun bir parça çözülmüş olabilir.

Beykoz’da spor salonuna da ihtiyaç var… Mevcut Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'nun bahçesinde yer alan tenis kortu bölümüne şişme ya da prefabrik çelik monteli bir salon yapılabilir. Bu sayede salon sporlarına ilgi duyan kulüpler ki bazıları gerçekten de ciddi ve hevesli antrenman yerine kavuşabilir.

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz
Yazarın Yazıları