Spor

Beykoz 1908 ilk çalışmasını yaptı

Beykoz 1908 ilk çalışmasını yaptı
2014.07.22 00:00
| | |
4943

İstanbul PTT Kulübü’nün isim hakkını alarak lige İstanbul Beykoz 1908 olarak katılım sağlayacak olan Boğaziçi temsilcisi sezonun ilk çalışmasını yaptı.

İbrahim Kelle Stadındaki ilk antrenman gününde geçen sezondan takımda kalan isimlerin yanı sıra U19 Yaş Grubu takımı oyuncuları ve transferi düşünülen isimler katıldı. Teknik Direktör Aydın Çaylı yönetimindeki ilk çalışma öncesinde futbolcularına hitaben kısa bir konuşma yaptı. Daha sonra futbolcular tek tek tokalaşmak sureti ile kendilerini arkadaşlarına tanıttılar. Ardından düz koşu ile sezona "Vira Bismillah" diyen sarı-siyahlı ekipte yeni sezon heyecanı başlamış oldu. 

İstanbul Beykoz 1908 Teknik Direktörü Aydın Çaylı yaptığı açıklamada, "Beykoz 1908 olarak yeni sezona eni umutlarla başladık. Ben Beykoz'a yabancı biri değilim, geçmiş yıllarda da çok güzel günlerimiz burada geçti. Yeni sezon için belirlediğimiz bir transfer listemiz var. Genç takımımızdan aldığımız takviyeler ile sezonun ilk çalışmasını yaptık. İlerleyen süreçte kadromuza takviyeler devam edecek." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Aydın Çaylı, Beykoz 1908

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"