Beykoz 1908 ile Küçükköy tarafsız sahada oynayacak

  • Güncelleme: 04.11.2017 16:51
  • Okunma: 5135 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL 4. Grubunda mücadele eden ve geçmiş maçları bir hayli dikkat çeken Beykoz 1908 A.Ş. ve Küçükköyspor maçları tarafsız sahada oynama kararı aldı.
Beykoz 1908 ile Küçükköy tarafsız sahada oynayacak

Buna göre Yarın ( Pazar ) Küçükköy Sahasında oynanması gereken karşılaşma yapılan protokolün ardından tarafsız saha olarak belirlenen Avcılar Belediyesi Atatürk Stadında Taraftarsız oynanacak. Bu kararın alınması bir hayli taraftarı olan her iki takım tribünlerinden tepki aldı.

İstinye'de bulunan Orhan Saka Amatörlerevinde hafta içinde bir araya gelen Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu ile Küçükköyspor Başkanı Muzaffer Şahintürk aldıkları kararı TFF İstanbul İl Temsilciliğine bildirdikten sonra hafta sonu maç programında müsabaka Küçükköyspor sahası yerine Avcılar Belediyesi Atatürk Stadında yayına girdi.

Her iki kulübün temsilcileri anlaşmayı yazılı hale getirip imzaladı. Maçlarda akredite edilen isimler dışında kimse karşılaşmayı izleyemeyecek. Bu maçın rövanşı niteliğindeki karşılaşmada ise Beykoz 1908 ev sahipliğindeki müsabaka Paşabahçe Stadı yerine daha sonra belirlenecek bir tarafsız sahada oynanacak.

Spor Servisi