Spor

Beykoz 1908 galibiyete kilitlendi!...

Beykoz 1908 galibiyete kilitlendi!...
2014.09.05 00:00
| | |
5515

İstanbul Süper Amatör Lig 7.Grup temsilcilerinden Beykoz 1908 evinde oynayacağı sezonun ilk müsabakasından galibiyetle ayrılmak istiyor.

Sarı-siyahlı ekibin Başkanı Zeki Aksu aptığı açıklamada, Beykozlu futbolseverleri Cumartesi günü saat 17.00 de başlayacak olan Selimiyespor karşılaşmasına davet ederken, alınacak galibiyeti Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e armağan etmek istediklerini söyledi.

Başkan Aksu takım olarak lige hazır olduklarının altını çizerken, “Biz yönetim olarak Antrenörümüz Aydın Çaylı’nın talebi doğrultusunda kadroya dahil edilen, oynamaya hazır her futbolcumuzun lisans işlemlerini tamamladık. Moral-motivasyon olarak lige hazırız, Büyük Beykoz taraftarları Selimiyespor müsabakasında takımlarına 90 dakika sonuç ne olursa olsun destek vermeli Biz taraftarlarımız ile bütünleşmiş bir kulübüz, dolayısı ile onlardan gelecek desteği oldukça önemsiyoruz” şeklinde konuştu.

Selimiyespor müsabakasında alacakları galibiyeti Kulüp Onursal Başkanı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e armağan etmek istediklerini de açıklamasında belirten Başkan Aksu, “Ağustos Ayı içerisinde kutladığımız "Dünya Beykozlular Günü" etkinliklerinde sayın başkanımız camianın arzu ettiği mesajları vermişti. Beykoz Kulübü için artık yükselme döneminin yeniden başladığı inancındayız. Uzun bir zaman diliminin ardından yakalanan bu pozitif ortamın maçlarımıza fazlası ile yansıyacağı düşüncesindeyiz” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908, Süper Amatör Lig, Selimiyespor, Zeki Aksu, Yücel Çelikbilek, Açıklama

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"