Spor

Beykoz 1908, futbol okulu yaz kayıtları başladı

Beykoz 1908, futbol okulu yaz kayıtları başladı
08.06.2019 18:36
| | |
2733

Beykoz 1908’de tüm yaş kategorilerinde karşılaşmaların tamamlanmasının ardından yaz dönemi çalışmaları için planlamalar yapılıyor.

Sarı-Siyahlı ekip Altyapı Teknik Sorumlularından Ömer Faruk Sökmen yeni döneme ilişkin yapmış olduğu açıklamada futbol anlamında dolu dolu bir yaz dönemi geçirme niyetinde olduklarına dikkatleri çekerken Beykozlulardan çocuklarını kulüplerine antrenmanlara getirmelerini istedi.

Sarı-Siyahlı kulüp bünyesinde futbol takımlarının en alt 4 yaş grubu takımlarında müsabakaların hafta sonu itibariyle tamamlandığı bilgisini veren Ömer Faruk Sökmez, "Ben minik futbolcularımızı kutluyor, onları kulübümüz bünyesinde futbol oynamaya teşvik eden ailelerine de teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Yaz döneminde de yarışmacı takımlar olarak nitelendirdiğimiz U11, U12, U13 ve U14 Yaş Gruplarında takım antrenmanlarımız devam edecek. Okulların kapanması ile birlikte yeni dönem çalışmalarımız hafta içinde devam edecek." diye konuştu.

Yaz döneminde antrenmanlarının kimi zaman Halı Saha Tesisinde kimi zaman ise Beykoz Stadı'nda olacağına dikkat çeken Ömer Faruk Sökmen, "Yaz döneminde 2006-2011 yaş gruplarında öğrencilerimizi futbol okulumuza bekliyoruz. Soner Çetin hocamız ile yeni dönem için antrenman programlarımızı hazırlamaktayız. Bu dönem stadımızın da hizmete girmesi ile antrenmanlarımıza yoğun bir ilginin olmasını bekliyoruz. Çalışmalarımız okullar da kapanacağı için artık hafta içine yayılacak. Bu kapsamda üç gün antrenmanlarımız olacak. Kayıtlar için Kulüp Merkezimizde müracaatları almaya başladık" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Futbol Okulu, Ömer Faruk Sökmen, Alt Yapı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"