Beykoz 1908, Fikirtepe ile idman maçı yaptı

  • 0
  • 2463
Beykoz 1908, Fikirtepe ile idman maçı yaptı
Beykoz 1908, Fikirtepe ile idman maçı yaptı
Beykoz 1908, Fikirtepe ile idman maçı yaptı
Beykoz 1908, Fikirtepe ile idman maçı yaptı

İstanbul Süper Amatör Liginin güçlü temsilcilerinden olan Beykoz 1908 A.Ş, Fikirtepe Dumlupınar ile bir hazırlık maçı yaptı.

Her iki takım için lig maçları öncesinde antrenman havasında geçen mücadeleyi Sarı-Siyahlılar 3-1 kazandı.

Konuk Fikirtepe Dumlupınar takımını Antrenörü Beykoz'da da forma giymiş isimlerden Adem Şenkardeş idi. Her iki takımın antrenmanlara kısa süre önce başlamış olmaları nedeni sahada dostane bir maç görüntüsü vardı.

Beykoz 1908’de sakatlıkları olan forvet Onur, sol bek Koray ve Tayfun mücadelede sahaya çıkmadılar. Yeni transfer Recep Berk Elitez ise yine aynı sorundan dolayı oyunun ilk bölümlerinde yerini takım arkadaşına bıraktı.

Gerek maç öncesinde gerekse de maçın ardından müsabakayı takip eden Boğazın Yargıçları Takımı tribünlere çağırıp moral desteği verdi.Dk.6 Konuk takım sol kanattan taç çizgisine yakın bölgeden bir serbest atış kazandı, topun başına geçen Onur herkesin beklentisinin aksine orta yerine direk kaleyi düşündü top yan direkten döndü.

Dk.8 Rakip orta yarı alanında topla buluşan Yasin Küçük, çevre kontrolü yaptıktan sonra hızla ceza alanına yöneldi, uzak kale direği yönünden yerden etkili bir vuruş ile Beykoz 1908 Takımını 1-0 öne geçirdi.

Dk.11 Sağ kanattan sol kanatta atağa çıkan Yasin Küçük'e iletilen topla hamlesini yapan başarılı oyuncunun vuruşunda top önce yan direğe çarptı ardından Kaleci Berat'ın önüne düştü.Dk.26 Günün en çalışkan ismi olan Yasin Küçük ceza alanı içinde yine topla buluştu, savunmadan baskı ve kalecinin hamlesi gelirken vuruşunu yapsa da top yandan az farkla auta çıktı.

Dk.29 Beykoz 1908 atağında sağ kanattan iyi kaçan ceza alanına yönelen Genç Furkan'ın vuruşunda Kaleci Berat sağın uzanıp ağlara yönelen topu kornere göndermeyi başardı.Dk.31 Rakip orta sahada topla buluşan Yasin Küçük ilk golün adeta kopyası olan gole imzasını attı...hızla ceza alanına yönelen Küçük uzak köşeden topu ağlarla buluşturunca fark ikiye çıktı 2-0

Dk.43 Fikirtepe Dumlupınar atağında Kadir tola buluştu önünü boşalttıktan sonra sert bir şut ile uzaktan şansını denese de top yandan auta çıktı.

Dk.45 Bu kez aynı pozisyonun benzerini Mücahit yaşadı onun da uzak mesafeli şutunda top yandan auta çıktı.

Dk.54 Konuk takımın etkili bir sağ kanat atağı sonunda Rıdvan'ın sert şutu üst direğe çarpıp kale çizgisini geçti, savunma topu uzaklaştırsa da yan hakem pozisyonun gol olduğu uyarısını yapınca durum 2-1 oldu.

Dk.70 Sağ kanattan iyi atağa çıkan Beykoz 1908 takımında Ali Özgül uzaktan sert bir orta şut karması bir vuruş yaptı, Doğukan ile savunma oyuncusunun arasından geçen top ağlarla buluştu 3-1

Stat: Beykoz Stadı

Beykoz 1908 A.Ş.: Oğuzhan (Dk.46 Yakup), Şerif (Dk. Kadir), Ahmet Alkaya, Samet (Dk.46 Rıdvan), Emir (Dk.55 Kerem), Ahmet Karaosman (Dk.55 Çağrı), Selçuk (Dk.73 Cemal), Yasin (Dk.46 Oğulkan), Ali Özgül, Furkan Dündar, Berk (Dk.26 Doğukan)

Antrenör: Zafer Öğer

Fikirtepe Dumlupınarspor: Berat (Emre), Tolga (Göktürk), Enes (Serkan), Kudret (Anıt), Abdülkerim (Berk), Mücahit (Tayfun), Gürkan (Ömer), Kadir (Rıdvan), Uğur (Alican), Onur (Kerem), Serhat (Enes)

Antrenör: Adem Şenkardeş

Goller: Dk.8 ve Dk.31 Yasin Küçük, Dk.54 Rıdvan, Dk.70 Ali Özgül

Spor Servisi

Beykoz'da kaçmak isterken polislere çarptı
Önceki Beykoz'da kaçmak isterken polislere çarptı
Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (11-12-13 Aralık 2023)