Beykoz 1908'e uzaklardan kombine desteği

  • 0
  • 5991

Beykoz Spor Kulübü 1908 A.Ş.'de 2019-2020 sezonuna ait kombine kartlarının satışı başladı.

Beykoz Spor Kulübünde tam anlamı ile bir kombine kart satış seferberliği başlatıldı. Üç ayrı fiyat aralığında satışa çıkan kartlardan ilk alanlar arasında Sarı-Siyahlı formayı giyme onuru yaşayan ve halen Samsun Vezirköprü ilçesinde ikamet eden Yıldız Altınel’de bulunuyor.

675 Kilometre uzaklıktan Beykoz’a olan sevgisini her fırsatta kanıtlayan Yıldız Altınel, aynı zamanda Beykoz Masterler Spor Kulübü kadrosunda yer alıyor.

1908 Yılında kurulan Beykoz Spor Kulübü, Türkiye Profesyonel Futbol Liglerinde de uzun yıllar yer almış olarak, son yıllarda hem maddi hem de manevi desteğe muhtaç bir duruma düşmüştü.

Kulüp Binası, Beykoz Spor Kulübünün kendi kaynakları ile yıllar önce yıkılıp çelik konstrüksiyon şekli ile modern bir şekle bürünmekte iken maddi sıkıntıların başlaması nedeni ile yarıda kalınca Bakanlık ve Beykoz Belediyesi arasında adeta bir pinpon topu misali kullanım hakkı konusunda gelip-gitmişti.

Yıldız Altınel, "Ben bu forma ile maçlara çıktım, evime ekmek götürdüm, yıllar sonra sıra bende" deyip onca kilometre öteden kulübüne destek oluyor.

Başkan Zeki Aksu’dan Yıldız Altınel’e teşekkür  

Aksu, "Kalbi hep bizimle atan, Samsun Vezirköprü’de ikamet eden, onurla, gururla forma giydiği Beykoz Spor Kulübünde iz bırakan, oynadığı dönemlerde Beykoz Spor Kulübüne gönül veren herkesle hikayesi olan alçak gönüllü, vefalı bir insan Sayın Yıldız Altınel gelir sağlamak amacıyla düzenlediğimiz her türlü organizasyona destek vermeye devam etmektedir." dedi.

Aksu, şunları söyledi:

"Varlığıyla her daim, her platformda forma giydiği, gönül verdiği kulübünün yanında olan Beykozspor kulübünün geçmişinden bugününe bence en vefalı futbolcu!arından birisi olan kalbi her daim bizle birlikte hep Beykoz Kulübü için atan Büyük Beykoz’lu güzel insan Sayın Yıldız Altınel 2919-2020 sezonunda bir adet Beykoz Kart alarak bedelini sabahın erken saatlerinde kulübümüzün hesabına yatırmıştır."

Kombine kartlar sayesinde sağlanacak bağışlarla kulübün ihtiyaçlarını karşılamak amaçlandı. Kartlar, tribünlerin sağladığı olanaklar düşünülerek üç biçimde tasarlandı ve bu olanaklara göre bir bağış bedeli oluştu.

VIP Kart Bağış Bedeli 1000 Lira, Beykoz Kart Bağış Bedeli 500 Lira ve Taraftar Kart Bağış Bedeli 100 Lira olarak belirlendi.

VIP Kart ve Beykoz Kart edinmek isteyenler; Beykoz Stadı’na gelerek veya bağış bedellerini
TR52 0006 7010 0000 0086 6828 24 IBAN nolu Beykoz Spor Kulübü hesabına yatırarak (Kartlar bağış sahiplerine kargo yoluyla ulaştırılacak) kombine kartlarına sahip olacaklar.

Taraftar Kart almak isteyenler ise Beykoz Stadyumu’na gelerek Kulüp Müdürlüğünden kombine kartlarını temin edebilirler veya kulübün yukarıda yazılı banka hesabına yatırabilirler.

Spor Servisi

Beykoz'da kaçak inşaatlar
Önceki Beykoz'da kaçak inşaatlar
Seçimde 2. tur başladı... Beykoz'da yoğun katılım
Sonraki Seçimde 2. tur başladı... Beykoz'da yoğun katılım
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz