Spor

Beykoz 1908'e şok ceza

Beykoz 1908'e şok ceza
09.11.2018 17:37
| | |
4217

İstanbul Süper Amatör Lig 4.Grubu takımlarından Beykoz 1908 A.Ş. Takımının taraftarlarına Irmakspor maçı öncesi ceza geldi.

3 hafta önce Sultanbeyli 75.Yıl Stadında oynanan Sultanbeylispor-Beykoz 1908 A.Ş. müsabakasının ardından Ceza Kuruluna sevk edilen Sarı-Siyahlı Kulüp hakkında karar çıktı ve Beykoz Taraftarlarına Yarın (Cumartesi) Merkez Efendi Stadında oynanacak zorlu Irmakspor karşılamasına giriş yasağı kondu.

Haberin duyulması Beykoz Tribünlerinde takıma gönül verenler tarafından İnfiale neden oldu. Sultanbeylispor maçı sonrasında Süper Amatör Lig Tertip Komitesi Kararı ile Ceza Kuruluna sevk edilen Beykoz 1908 A.Ş. Takımı, taraftarlarının Statta olmayan koltukları kırmak ile itham edilip, rakip takımın bir oyuncusuna saldırmak ile suçlanmıştı.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımının Taraftar Grubu olan Boğazın Yargıçları bu kararı tanımadıklarını ifade ederlerken, ne pahasına olsun bu önemli maçta takımlarına destek olacaklarını belirtmekte. Ligde son oynadıkları ve 4-1 mağlubiyetleri ile kapanan Bağlarbaşıspor müsabakasının ardından Teknik Sorumlusu Şakir Keşkek’in istifa etmesi ile ilk şoku yaşayan Sarı-Siyahlı camiaya gelen ikinci şok ilçede gündemdeki ilk konu oldu.

Bu sezon başında Kadronun kurulmasına oldukça aktif bir çalışma yapan ve birkaç futbolcuyu kendi imkanları ile takıma kazandıran Boğazın Yargıçları, Ligde son oynadıkları ve farklı mağlubiyet yaşadıkları maçtan sonra bile sükunetini muhafaza etmiş maç esnasında rakip takımı alkışlarken maç sonunda ise kendi futbolcularını tribünlere çağırıp destek olmuşlardı.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, İstanbul Süper Amatör Lig, Beykoz 1908 A.Ş., Irmakspor, Ceza

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"