Beykoz 1908'den olaylı maç açıklaması

  • 23.12.2019 19:02
  • Güncelleme: 23.12.2019 19:02
  • Okunma: 5213 kez
  • Yorum: 0
Kartal Bulvarspor ile Beykoz 1908 A.Ş. arasında oynanan karşılaşmanın ardından Beykoz 1908 Başkanı Aksu, tabiri caizse açtı ağzını yumdu gözünü.
Beykoz 1908'den olaylı maç açıklaması

Beykoz 1908 A.Ş., karşılaşmayı 3-1 mağlup kapatırken, ikinci sırada girdiği hafta sonunu 3. sırada tamamlamak zorunda kalmıştı. Başkan Aksu, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Yazık ve yazıklar olsun"

Oynanan Kartal Bulvarspor karşılaşmasını Çağdaş Altay, Ogün Kamacı ve Ferdi Karadoruk hakem üçlüsünün yönettiğini hatırlayan Aksu, "Maçın orta hakemi Çağdaş Altay’ın inanılmaz kötü yönetim gösterdiği maçta takımımız 1-0 öndeyken Nihat’ın ceza sahasında, altı pas içerisinde rakip oyuncu tarafından formasından çekilmesine gözünün önünde olan pozisyona seyirci kalarak penaltı veremeyen, vermeyen maçın hakemi hem maçın kaderi ile hem de takımımızın kaderi ile oynamıştır." dedi.

Altay'ın Süper Lig ve 1. Lig'te düdük çalarken, amatör ligte görevlendirilmeyi hazmedemediği görüşünü savunan Aksu, "Altay, tüm kararlarında hatalı düdükler çaldı. İkinci yarıda da bir penaltımızı vermeyen maçın hakemi resmen karşılaşmayı katletti. MHK eski yöneticilerinden Yahya Diker’in de izlediği maçta, beraber seyrettiğimiz hakem gözlemcisi Mustafa Sevim’in de memnuniyetsizliği yüzünden okunuyordu." ifadelerini kullandı.

Açıklamasında "Yazık ve yazıklar olsun diyorum" ifadelerine yer veren Aksu, daha ağır ifadeler kullanmaya terbiyesinin müsaade etmediğini söyledi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz