Son Dakika

Beykoz 1908’de hüzünlü mutluluk

  • 1
  • 8775
Beykoz 1908’de hüzünlü mutluluk
Beykoz 1908’de hüzünlü mutluluk
Beykoz 1908’de hüzünlü mutluluk
Beykoz 1908’de hüzünlü mutluluk
Beykoz 1908’de hüzünlü mutluluk

Beykoz 1908 A.Ş. Altyapı Futbol Akademisi Takımları hafta sonunda çıktığı tüm maçları kazanarak olumlu sinyaller verdi.

Sarı-Siyahlı ekip Yaş Sırası ile U12 Takımında Denizcilik İşletmelerini 2-1, U13 Takımında Gümüşsuyuspor'u 6-0, U14 Takımında İstanbul Kemahspor'u 3-0, U16 Takımında K.C.Gençlergücü'nü 3-0 ve U19 Takımında Çavuşbaşıspor'u 4-2'lik skorlarla mağlup etti.

Beykoz 1908 Altyapı Futbol Akademisi Başkanı Mehmet Şahin yaptığı açıklamada, "Bu başarılı sonuçlar bizlerin göğsünü kabartmakta. Hafta sonunu son derece mutlu geçirdik, bu başarıda emekleri olan Osman İnan Yönetimindeki Antrenörlerimizi ve sporcu kardeşlerimi kutlarım. Sporcularımıza her fırsatta destek olan, onları motive edip kulübümüze yönlendiren ailelerini de ayrıca kutluyor, teşekkür ediyorum. Bu sezonu hayırlı ile tamamlayıp ikinci yılımız sonunda olumlu izlenimler, geleceğe dönük iyi sinyaller ve umutlar vermek istiyoruz. Daha önce de ifade ettiğim gibi bizim için tek sıkıntılı konu antrenman Sahamızın olmaması. Beykoz Stadının hali ortada, barakalardan hizmet vermeye çalışıyoruz. Biz kendi yağımızla kavrulmasını biliyoruz, yeter ki bu çocuklara sağlıklı bir ortam bulabilelim." diye konuşan Mehmet Şahin açıklamalarının devamında;

"Beykoz Stadı Projesine bir an önce başlanmasını sabırsızlıkla beklemekteyiz.  Her geçen gün bizleri bu konuda yormakta, motivasyonumuzu etkilemekte. Altyapı Futbol Akademisi olarak Beykoz İlçesinin çocuk ve gençlerine kapımızı sonuna kadar açtık, ancak maçtan ve antrenmanlardan  sonra sıcak duş alacak bir imkanımız yoksa tabii ki üzülürüz. Doğrusunu söylemek gerekir ise ben bu olumsuz şartlarda birçok kez pes etme niyetinde oldum, ancak bu çocuklara, gençlere verilmiş sözümüz var, yarı yolda bırakamayız. Yetkililerden Beykoz Stadı Projesi hakkında gelinen durum hakkında bilgi edinmek istiyoruz." ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yolları 2018'de bitecek
Önceki Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yolları 2018'de bitecek
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Yorumlar (1 Yorum)

beykoz1453 (8 yıl önce)

stad için birdahaki seçim dönemini bekleyeceksiniz hocam.seçim yaklaşırken 2 tane iş makinası gönderirler tamam

Yorum Yaz