Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı

  • 0
  • 2671
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda mücadele eden ve geride kalan hafta sonunda tüm maçlarından galibiyetle ayrılan Leventspor karşısında galibiyeti kaçıran Beykoz 1908 A.Ş. de son antrenman yapıldı.

Beykoz Stadında hafta boyunca Gülsuyuspor ile deplasmanda oynayacakları maçın hazırlıklarını yapan Boğaziçi ekibinde oldukça istekli bir görüntü vardı.

Çalışmanın ardından tesislerde tribünlerin Cezmi abisinden futbolculara baklava sürpriz yapıldı. Takıma başarı dileklerini ileten Toprak, Gülsuyuspor maçından galibiyetle ayrılacak gücün takımda olduğuna vurgu yaparken, "Yeter ki maça tam konsantre olalım, moral-motivasyonu hiç kaybetmeyelim. Skora etki edecek birçok yetenekli oyuncu kadromuzda var." diye konuştu.

Cezmi Toprak, Leventspor maçında son bölümde kaleci ile karşı karşıya kaçırdığı golün ardından büyük üzüntü yaşayan ve gözyaşlarına hakim olamayan Yasin Küçük'e de özel ikramda bulunurken, moral verdi.

Öte yandan Beykoz 1908 A.Ş. Asbaşkanı Sedat Kaba ise bu tür güzel sürprizlerin takım üzerinde pozitif yönde etkisi olduğuna değinirken, "Sağ olsun Cezmi Toprak kardeşimiz hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan, takımdaki futbolcu kardeşlerimize moral-motivasyon aşılayan yapısı ile gönüllerdeki yerini almış durumda. Bugün de yine bir sürpriz yaparak takıma yaptığı tatlı ikramı nedeni ile kendisine teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Spor Servisi

Kaymakam Beykoz Belediyesinden gündüz bakım evi istedi
Önceki Kaymakam Beykoz Belediyesinden gündüz bakım evi istedi
Beykozlu spor adamı TFF programında konuştu
Sonraki Beykozlu spor adamı TFF programında konuştu