Beykoz 1908’de BAL grubu ve rakipleri belli oldu

  • 27.05.2021 10:18
  • Güncelleme: 27.05.2021 10:20
  • Okunma: 1947 kez
  • Yorum: 0
Bölgesel Amatör Ligde 2020-21 sezonu maçlarının oynanması için ısrarcı olan Beykoz 1908 A.Ş'de farklı bir heyecan vardı...
Beykoz 1908’de BAL grubu ve rakipleri belli oldu

TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan kura çekimi öncesinde Bölgesel Amatör Ligleri ile ilgili yaşanan süreci ayrıntıları ile aktardı. 266 Takım içinde, 156 oynanmaması 108 kulübün oynanması yönünde görüş bildirdiğini ifade etti.

Ersan, haftada Çarşamba ve Pazar günü çift maç ve deplasmanlı lig şeklinde oynanacağını söyledi. Grup maçları bitiminde Bölge Birinciliği müsabakalarının başlayacağını belirten Ersan 8 gruptaki takımların eşleşeceğini ve çeyrek final müsabakalarının yapılacağını söyledi.

Çeyrek Final, Yarı Final ve Final maçlarının tarafsız sahada oynanacağını söyleyen Ersan aynı kent takımları birbirine rakip olursa aynı kentte oynanabileceğini söyledi. Beraberlikler halinde 15'er dakikalık uzatma oynanacağını söyledi.

PCR Testi mutlaka yapılacak takım başına 1500 lira TFF den katkı olacak. Yaptırmayanlar maçlara çıkamayacak. Transfer tarihi 4 Haziran 2021 tarihine kadar uzatıldı.

Futbolcu transferleri ile ilgili ise şu ifadelere yer verildi... Bal Ligine katılmayan kulüplerdeki futbolcular kulüpler muvvafakatname verirse transferleri gerçekleşebilecek.

Kura Çekimi TFF Bölgesel Amatör Lig Temsilcisi Fahrettin Eser Yönetiminde yapıldı...

Ankara'da gerçekleşen Bölgesel Amatör Lig Kura çekimi sonrasında Beykoz 1908 A.Ş. takımının yer aldığı grup belli oldu. Sarı Siyahlılar Marmara  1. Grubunda mücadele edecek iken rakipleri ise;

1. Grup Alibeyköyspor, Bağcılar, Beykoz 1908 ve Cevizli Anadoluspor

Beykoz 1908 A.Ş. takımı ilk maçını Cevizli Anadoluspor ile Beykoz Stadında yapacak. 2. hafta maçı Bağcılar ile deplasmanda. 3. hafta maçı Alibeyköyspor ile deplasmanda.

Grupta ikinci yarı maçlarında ise Cevizli Anadoluspor deplasmanına çıkacak olan Sarı-Siyahlılar ardından Bağcılar ve Alibeyköyspor ile Beykoz Stadında oynayacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri