Beykoz 1908'de altyapı seferberliği

  • 0
  • 2333
Beykoz 1908'de altyapı seferberliği
Beykoz 1908'de altyapı seferberliği
Beykoz 1908'de altyapı seferberliği
Beykoz 1908'de altyapı seferberliği

Son yapılan Genel Kurulda Yönetim Kuruluna seçilen Sedat Kaba Asbaşkanlığın yanı sıra Altyapı Futbol Akademisi Sorumlu Yöneticisi de oldu.

Beykoz Stadında gerçekleşen futbol okulu antrenmanlarında oldukça geniş bir katılım olurken aileleri de çocuklarını yalnız bırakmadı.

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Akademisi Sorumlusu Sedat Kaba'ya sezonun ilk görüşmesinde hedeflerini sorduk.

A Takımda Transfer Komitesi olarak hummalı bir çalışma içine girdiklerini ifade eden Kaba,  kamuoyunda büyük ses getiren bir hamle ile Teknik Sorumlu olarak Zafer Öğer'de karar kıldıklarını hatırlattı.

Zafer Öğer'in camiaya hak ettiği başarıları getireceğine inandıklarını söyleyen Kaba, "elimizi taşın altına koyduk, Büyük Beykoz için her türlü küskünlükler, dargınlıklar artık son bulmalı, bunun ne kimseye ne de kulübümüze yararı var. Geleceğe odaklanmak zorundayız, A Takım düzeyinde şimdilik son cümlem şu olsun ki sürpriz transferlerimize hazır olun" dedi.

Futbol okulumuza olan ilgiden memnunuz

Sedat Kaba, "Gelelim Futbol Akademimize... Burada yepyeni bir yapılanma içerisine girdik. Teknik Heyetimizi belirledik ve ilk etapta futbol Yaz Okulu ile Bismillah deyip yola koyulduk. Geleceğe yönelik ciddi projelerimiz var. Zaman içerisinde altyapı anlamında sağlam bir duruşu ve konumu olmayan kulüplerin geldikleri yer ortada. Bu nedenle biz bu işe çok önem veriyoruz. Futbol Okulumuza hatırı sayılı bir sporcu katılımı var. Beykoz'u ne yapıp edip yeniden altyapı futbol okulu anlamında cazip kılmak istiyoruz bu bir sorumluluk... Genç bir antrenör ekibimiz var, yeni gelen futbolcu adaylarına onlar açısından en iyi mesajı da bu kardeşlerimiz verecektir. Ben şahsen vaktim yettiğince hiçbir antrenmanlarını kaçırmak istemiyorum" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

 

Beykoz’un asırlık çınarı Ekrem Albayrak ile devam edecek
Önceki Beykoz’un asırlık çınarı Ekrem Albayrak ile devam edecek
Türk-Alman Üniversitesi akademik kadrosu genişliyor
Sonraki Türk-Alman Üniversitesi akademik kadrosu genişliyor