Beykoz 1908 Çekmeköy Alemdağ maçına kilitlendi

  • 0
  • 4523
Beykoz 1908 Çekmeköy Alemdağ maçına kilitlendi
Beykoz 1908 Çekmeköy Alemdağ maçına kilitlendi

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman A Grubunda hafta sonunda ilk maçına çıkıp üzgün ayrılan Beykoz 1908 A.Ş. mağlubiyetin izleri silinmeye çalışılıyor.

Boğaziçi ekibinde Yönetim Kurulun A Takımdan Sorumlu ismi olan Ali Metin yapmış olduğu açıklamada, "Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor maçından alacağımız galibiyetle güçlü bir dönüş yapacağız" dedi.

Beşyüzevlerspor karşılaşmasında tribünlerden olan büyük desteğe karşılık verememekten dolayı çok üzgün olduklarına vurgu yapan Ali Metin, "Ben bu takımda forma giydim, yıllarca tribünlerden destek verdim, gelinen noktada işin farklı bir boyutunda görev nasip oldu. Hepimiz üzgünüz ancak karamsarlığa gerek yok. Bu tür durumlarda tabir edilen bir cümle var - Bu bir iş kazası- diye, böyle bakılmalı." şeklinde konuştu.

Futbolcuların da alınan mağlubiyetten dolayı farklı bir üzüntü yaşadıklarını hatırlatan Ali Metin, "Hafta içinde devam edecek antrenmanlarda çok daha ciddi ve istekli bir görüntü hakim olacak. Ben bu süreçten futbolcularımızın takımı başarı ile çıkaracaklarına eminim. Grubumuzdan 4 takım çıkacak ve bunlardan biri kesinlikle biz olacağız. 6 maçlık yeni bir seri bizleri bekliyor." diye konuştu.

Spor Servisi

Paşabahçe U18 ummadığı beraberlikle şansını tepti
Önceki Paşabahçe U18 ummadığı beraberlikle şansını tepti
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz