Beykoz 1908 camiasında şok devam ediyor

  • 0
  • 5727
Beykoz 1908 camiasında şok devam ediyor

İstanbul SAL Klasman A Grubunda TFF Bölgesel Amatör Lig umutlarını matematiksel olarak tüketen Beykoz 1908 camiasında şok devam ediyor.

Boğaziçi ekibinde A Takım Sorumlu Yöneticisi Ali Metin yapmış olduğu değerlendirmede son derece üzüntü yaşadıklarına vurgu yaparken, yöneticiler durumu anlatacak kelime bulmakta zorlanıyor.

Beykoz 1908 Yönetimi olarak camiada olduğu gibi kendilerinin de TFF Bölgesel Amatör Lig hedefi ile yola çıktıklarını söyleyen Ali Metin, "Burada değişik bahanelere sığınma, başarısızlığa kılıf uydurma düşüncesinde olmasam da Klasman Grubunda daha ilk maçımızdan itibaren hakem kararlarının etkisini de unutmak mümkün değil. Ben de bu şanlı formayı giymiş bir futbolcu olarak üzüntümün çifte katlandığını söylemek isterim. Her maç sonrası yeniden umutlansak da sahaya çıktığımız maçlarda beklentilerden uzak bir görüntü çizdik. Yapılan her türlü eleştirileri saygı ile karşılıyorum. Diyecek kelime bulamıyorum, İnşallah bu kötü günleri atlatıp Beykoz'u üst liglerde görmek nasip olur. Sezonun gerek teknik gerekse de idari açıdan geniş bir değerlendirmesini yapacağız" diye konuştu.

Spor Servisi

Ortaçeşmespor’da kısmet başka sezona
Önceki Ortaçeşmespor’da kısmet başka sezona
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi