Beykoz 1908 Ayazağa’yı konuk etmeye hazırlanıyor

  • 0
  • 3651
Beykoz 1908 Ayazağa’yı konuk etmeye hazırlanıyor
Beykoz 1908 Ayazağa’yı konuk etmeye hazırlanıyor
Beykoz 1908 Ayazağa’yı konuk etmeye hazırlanıyor

Hafta sonunda Cumartesi Günü Saat 14.00'de başlayacak karşılaşmada Beykoz Stadında Ayazağaspor ile karşı karşıya gelecek olan Beykoz 1908 A.Ş. takımında hazırlıklar devam ediyor.

Teknik Direktör Özgür Ataçocuğu yönetiminde gerçekleşen çalışmada Gaziosmanpaşaspor maçında yapılan saldırının izleri silinmeye devam ederken futbolcuların ilk iki yolunda daha da hırslandıkları ve yüksek tempolu bir çalışma yapmaları dikkatlerden kaçmadı.

Boğaziçi Ekibinde Teknik Sorumlu Özgür Ataçocuğu, Cumartesi günü oynayacakları Ayazağaspor müsabakasından alacakları galibiyetin kendileri ilk iki yolunda avantajlı kılacağını ifade ederken, "Ben özellikle Büyük Beykoz taraftarlarının bu önemli karşılaşmada 90 dakika biran bile susmadan bizlere destek olacağını biliyorum. Bizlerde maçın teknik anlamda analizin yaptık ve ona göre bir çalışma programı uygulamaktayız." diye konuştu.

Öte yandan Sarı-Siyahlı ekipte Yönetim zorlu mücadele öncesinde takımı Riva'da kampa alma kararı alındı. Futbolcu ve teknik kadronun tamamen maça odaklanmaları için bu karar alınırken maçın galibiyetle bitmesi durumunda yakalanacak avantajın önemine vurgu yapıldı.

Güne düz koşu ve istasyon çalışması ile başlayan Beykoz 1908 Takımı futbolcuları ardından iki grup halinde topa kapma çalışma yaptı, idmanın son bölümünde ise Ayazağa maçına ait taktiksel bir çift kale maç gerçekleşti.

Spor Servisi

İrade eğitiminin önemi
Önceki İrade eğitiminin önemi
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz