Beykoz 1908 Aş transferde coştu

  • Güncelleme: 23.07.2019 18:42
  • Okunma: 4433 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş. Takımı Haftaya bomba gibi bir giriş yaparak kadrosuna 2 yetenekli ismi dâhil etti.
Beykoz 1908 Aş transferde coştu

Boğaziçi ekibinde bu sezon nasıl bir performans çizileceği büyük merak konusu olurken, Kulüpten peş, peşe transfer haberleri kamuoyuna duyuruldu.

Beykoz 1908 aradığı stopere sonunda kavuştu

Ve Beykoz 1908 A.Ş., yeni sezonda kadrosuna katmak için büyük çaba sarf ettiği Stoperine sonunda kavuştu ! Sarı-Siyahlı ekip yoğun bir transfer mesaisi harcarken takımda en önem verdiği noktalardan biri konumunda olan Stoper Mevki için yaptığı arayışları olumlu neticelendirdi.

Çekmeköy Belediye Alemdağspor Takımda görev yapan yetenekli oyuncu Harun Özdemir ile bir süredir devam eden transfer görüşmeleri mutlu son ile neticelendi. Beykoz 1908 A.Ş. Transfer Komitesi Üyesi ve Başkan Yardımcısı Mehmet Bilir, yeni oyuncusunu kamuoyuna duyururken, kendisinden çok şey beklediklerini ve bu sezonki kadro yapılanmasında önemli bir rolü olacağına dikkatleri çekti.

1992 Yılında Rize’de doğan Harun Özdemir Futbola 2005 Yılında Fenerbahçe altyapısında başladı. Adından 7 yıl sürecek bir Yamanspor macerası yaşadı. Ümraniyespor ile profesyonelliğe adım atan başarılı oyuncu sonrasında Şile Yıldızspor ve bir sonraki adresi olan Bağcılar İstoçspor’un yolunu tuttu. Harun Özdemir son 3 sezonunu ise Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor forması altında tamamladı.

Beykoz 1908 AŞ, Ömer Tunç’u kadrosuna dahil etti

Ve Beykoz 1908 A.Ş. Yeni haftaya da hızlı başladı… Sarı-Siyahlı ekip Ömer Tunç ile anlaşma sağlayarak yetenekli oyuncuyu kadrosuna dâhil etti.

Beykoz 1908 Kulüp Başkanı Zeki Aksu, gerçekleşen transferin ardından kulüp sosyal medya profilinden şu paylaşımda bulundu, “Kulübümüz 2019-2020 Sezonunda Ömer Tunç ile anlaşma sağlamıştır. Transferin gerçekleşmesini sağlayarak futbolcumuz Ömer Tunç’un Peşinat ve diğer ödemelerini üstlenen Denetim Kurulu Başkanımız Yılmaz Gūzeci ile birlikte yönetim kurulu üyemiz Burhan Kırışman’a teşekkür ediyorum.”

Sağ Bek mevkiinde görev yapan Ömer Tunç, Aydın 1923 Takımından transfer edildi. 1990 Vezirköprü Doğumlu olan Tunç Futbol yaşantısına Bursa Güvenspor altyapısında başladı. Daha sonra Bursaspor Altyapısına geçen Ömer Tunç’un bir sonraki adresi Yeşil Bursa SK oldu. İstanbul macerası 4 sezonluk Ümraniyespor takımı ile başlayan başarılı oyuncu 1461 Trabzonspor macerası sonrasında yeniden Ümraniyespor’a dönüş yaptı.

Ardından ise sırası ile Hatayspor, Silivrispor, Bağcılarspor ve son olarak da Aydın 1923 Takımında forma giyen Ömer Tunç, Beykoz gibi taraftarı güçlü ve asırlık çınar bir takıma gelmekten dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, kısa zaman zarfından tribünlerin sevdiği bir futbolcu olacağı iddiasında bulundu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz