Beykoz 1908 AŞ, Taşolukspor maçına konsantre

  • 0
  • 4789

Beykoz 1908 A.Ş'de üst üste alınan iki galibiyetin moral-motivasyonu altında Cumartesi Günü yapılacak olan Taşolukspor maçı hazırlıkları devam ediyor.

Sarı-Siyahlı Ekipte bu müsabakanın son antrenmanı ise Yarın Sabah ( Perşembe ) gerçekleşecek.

Taşolukspor maçı öncesinde Beykoz 1908 Yönetiminden açıklamalar peş, peşe geldi. Beykoz Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Atilla Sipahioğlu 2 haftalık galibiyet serisini devam ettirme düşüncesinde olduklarını söylerken, Beykoz’a gönül verenleri Cumartesi gibi oynayacakları Taşolukspor karşılaşmasına davet etti.

 

Son üç haftadan 2 galibiyet çıkardıklarını söyleyen Sipahioğlu, Bir hafta Bay olarak maç yapmadan geçtikten sonra futbolcu kardeşlerimiz Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadından çıkardıkları 6-0’lık galibiyet ile bizleri ve camiamızı mutlu etti. İnşallah bu seri Taşolukspor maçı ile devam edecek. Buna bütün kalbimle inanıyorum ” dedi.

Yönetim Kurulundaki arkadaşlar ile birlikte üzerlerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmek için yoğun bir mesai harcadıklarını ifade eden Sipahioğlu,  Bu süreçte kulübümüze yardımcı olacak herkese kapımız açık. Takım çok iyi bir hava yakaladı. Camia bu takıma sahip çıkıp destek olmalı. İnanın herkesin yapacağı bir şeyler, katkılar mutlak surette var. Hiç olmazsa gelin maçımıza tribünlerden destek olun. Taşolukspor maçına tüm Beykozluları bekliyoruz, 112 yıllık mazisi olan bir takımın yeniden eski günlerine dönebilmesi için bu sezon el ele verdik.” diye konuştu.

Beykoz Spor Kulübü Başkan Vekili Mehmet Bilir ise yaşanan olumlu havaya herkesi ortak etme beklentisinde olduklarını söylerken, " Ben buradan Beykoz İlçemizi Yönetenlere davette bulunmak istiyorum. Gönlümüz Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın ile İlçe Kaymakamımız Ahmet Katırcı'yı da maçımızda görmekten yana. Beykoz ayağa kalkacak ise herkesten gelecek desteğe ihtiyacımız var. Haftanın ilk çalışmasında futbolcu kardeşlerimize galibiyet primlerini dağıttık. Yarın da moral-motivasyona daha da katkı sunmasını beklediğimiz bir mangal partisi düzenleyeceğiz. Sabahki antrenman sonrasında öğlen düzenlenecek etkinliğe yönetim kurulu olarak katılım sağlayacağız. Her şey Büyük Beykoz için " diye konuştu.

Spor Servisi

 

Beykoz Üniversitesi’nden çocuklarda besin alerjisi uyarısı
Önceki Beykoz Üniversitesi’nden çocuklarda besin alerjisi uyarısı
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz