Beykoz 1908 AŞ taraftarıyla barıştı

  • 0
  • 2449
Beykoz 1908 AŞ taraftarıyla barıştı
Beykoz 1908 AŞ taraftarıyla barıştı

Hafta sonunda evinde Ümraniye temsilcisi Yamanspor'u konuk edip maçtan galibiyetle ayrılarak taraftarları ile barışan Beykoz 1908 A.Ş. de moraller yerine geldi...

Yer aldıkları İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda her an her şeyin olabileceğini, her takımın bir birini yenebileceği bir görüntünün yansıdığına vurgu yapan Boğaziçi Ekibinin Asbaşkanı Sedat Kaba, "Çok sert bir mücadelenin yaşandığı bir gruptayız. Aşırı motive olan  takımlar sürpriz sonuçların muhatabı olabilmekte. Düşünün ki bizim 4 golle yendiğimiz Bahçelievler Soğanlı bizim bir basamak üstümüzde bulunmakta. Üst sıralardan kopmama düşüncesindeyiz. Önümüzde iki haftalık bir süreç var. Hafta sonunda İzzetpaşa ile oynayacağımız deplasman maçını kazanıp bir sonraki hafta yapılacak Leventspor maçına moral-motivasyonu üst seviyelerde bir takım olarak çıkmak istiyoruz" ifadelerine yer verdi.

Teknik Kadrolarda yapılan değişikliklerin ilk oynanan müsabakalarda farklı bir hava yansıttığını yıllardır gözlemlediklerini hatırlatan Sarı-Siyahlılarının Asbaşkanı Sedat Kaba, "Özgür Ataçocuğu'nun Teknik Sorumluluğunda çıkılan ilk maçı galip tamamladık. Yeni Antrenörümüzün takıma pozitif bir etki yaptığı bir gerçek. Yamanspor maçında çok daha farklı bir galibiyet de yaşayabilirdik. Yine de 3 haftalık hüznü sona erdirdiğimiz için de mutluyuz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Kavacıkspor mağlubiyet stresinden çıkmaya çalışıyor
Önceki Kavacıkspor mağlubiyet stresinden çıkmaya çalışıyor
Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Sonraki Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz