Beykoz 1908 AŞ sıkı hazırlanıyor

  • 0
  • 7505
Beykoz 1908 AŞ sıkı hazırlanıyor
Beykoz 1908 AŞ sıkı hazırlanıyor
Beykoz 1908 AŞ sıkı hazırlanıyor
Beykoz 1908 AŞ sıkı hazırlanıyor
Beykoz 1908 AŞ sıkı hazırlanıyor

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı yeni sezon hazırlıklarını dün akşam Çubukluspor sahasında gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Sarı-Siyahlı takım oldukça sıcak ve kavurucı bir nem içeren çalışma saatinde oldukça zor anlar yaşadı. Her verilen arada futbolcular adeta suya hücum etti. Teknik Sorumlu Mehmet Fahrettin Eldek yönetiminde başlayan antrenmanda futbolcular ısınma hareketlerinin ardından 4 ayrı gruba ayrılarak beşe iki top çalışması yaptı. Bu esnada Kaleciler Takımın bu sezon Kaleci Antrenörlüğünü yapacak olan Serkan Caninsan Yönetiminde çalıştı.

Antrenmanın ikinci bölümünde ise yarı sahada sekizerli takımlar çift kale çalışması yaparken, diğer futbolcular ise Takım Kondüsyoneri Şamil Kuş Yönetiminde diğer yarı sahada çıkışlar yaptı. Değişmeli olarak sahalarda ayrı ayrı çalışmasına devam eden takım yaklaşık bir buçuk saatlik çalışmanın ardından bir hayli enerji harcamış durumda tesisleri boşalttı.

Beykoz 1908 A.Ş. İdari Menajeri Uğur Sakaloğlu yaptığı açıklamada çok iyi bir kadro oluşturduklarını söylerken, "Teknik kadromuz ve futbolcu kardeşlerimiz güzel bir çalışma dönemi geçirmekte, takımda üst düzey bir kaynaşma sağlandı. Kulüp olarak yaşadığımız en belirgin sıkıntı Antrenman programımızın belirsizliği. Çünkü her çalışmamızı sahayı birlikte kullandığımız ev sahibi Çubukluspor Kulübü Takımlarına göre yapmaktayız. Bu da hali ile bizleri manen yormakta. Herkes gibi bizlerde Beykoz Stadında çalışmaların ne zaman başlayacağını merak etmekteyiz. Hiç olmaz ise sahamızı yapılıp bize teslim edilse, proje kapsamındaki diğer alanların inşa süreci sanırım bizim çalışmamıza engel olmaz" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’un Dünya 4.’su yelkencisi
Önceki Beykoz’un Dünya 4.’su yelkencisi
Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Sonraki Beykoz'da 23 Nisan Çubuklu Silolarında kutlanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz