Spor

Beykoz 1908 AŞ sezona son noktayı koydu

Beykoz 1908 AŞ sezona son noktayı koydu
21.01.2018 19:25
| | |
7225

Beykoz 1908 A.Ş, sezon başında yapılan anlaşma gereği tarafsız sahada seyircisiz oynanan karşılaşmada Küçükköyspor’u 2-1 mağlup etti.

İstanbul SAL 4. Grubunda son iki haftaya düşme riski ile giren Beykoz 1908 A.Ş, her iki takım arasında sezon başında yapılan anlaşma gereği tarafsız sahada seyircisiz oynanan karşılaşmada Avcılar Atatürk Stadı’nda Küçükköyspor’u 2-1 mağlup etti.

Bu skorun ardından Sarı-Siyahlı ekip önümüzdeki hafta maç yapmadan ligden çekilen GOP Yeniköyspor maçından da gelecek 3 puan ile sezonu 28 puanla tamamlamış olacak.

Mustafa Ülker Yönetimindeki Beykoz 1908 A.Ş. Takımı müsabakaya; Kalede Murat (Enes), Doğa, Sinan (Enes Taha), Miraç, Harun, Roland, Berkan, Bayram (Cengizhan Kokoş), Fred, Oğuzhan Çiçek ve Tuğberk‘ten oluşan bir kadro ile çıktı. Boğaziçi ekibinde kaydedilen gollerde ise genç Enes Taha ve Fred’in isimleri yazıldı.

Beykoz 1908 genç bir kadro ile müsabakaya çıkan Küçükköyspor karşısında maçın son bölümlerinde sahada 9 kişi oynamak zorunda kaldı. Maçta 2-0 önde bulunan Sarı-Siyahlı ekipte Tuğberk kırmızı Kart ile oyun dışı kaldı.

Ardından defansın başarılı ismi Miraç yaşadığı sakatlık sonucu kenara alınınca, 3 oyuncu değişiklik hakkını kullanan Boğaziçi ekibi sahada 9 kişi kaldı. Maçın son düdüğünün çalınması ile birlikte sezonu tamamlamış olan Beykozlu futbolcular ve teknik kadro verdikleri onur mücadelesinden alınlarının akı ile ayrılmaktan dolayı mutluydu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz 1908 AŞ, Küçükköyspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"