Spor

Beykoz 1908 AŞ önemli bir avantajı daha heba etti

Beykoz 1908 AŞ önemli bir avantajı daha heba etti
19.11.2018 10:16
| | |
2425

İstanbul SAL 4. Grup üst sıralardan kopmama niyetindeki Beykoz 1908 A.Ş, 2. yarının ilk maçına deplasmanda Hasköyspor ile çıktı.

Sarı-Siyahlı ekip hafta sonunda ortay çıkan maç sonuçlarına göre 1-0 mağlup olduğu maç sonunda önemli bir avantajı elinin tersi ile itmiş oldu

Yeni Teknik Sorumlusu Gökhan Baladin’in ilk sınav niteliğindeki karşılaşmaya Beykoz 1908 A.Ş; Kalede Raifcan Gürsoy, İlker Dinbil, Hasan Engin Ekler, Harun Kılıç, Okan Engin, Roland Godwin Atsaga, Selahattin Uyan, Murat Yalçın Candan, Yusuf Erol Usta, Ömercan Soydan ve Cihan Oktayhan’dan oluşan bir kadro ile çıktı.

Yedek Kulübesinde başlayan isimler ise; Kaleci Ercan Ezgi, Ramazan Bildirici, Tayyip Çakır, Doğukan Yılmaz, Sinan Tunç, Ekrem Köse ve Özkan Erdoğan'di.

Maçta konuk takım kaydettiği gol ile 1-0 öne geçti. Beykoz 1908 A.Ş, bu gole karşılık vermekte zorlanınca diğer rakiplerin maçlarından gelen beraberlik haberleri stresi daha da arttırdı. Nitekim müsabakanın sonlarına doğru elektriklenen ortam nedeni ile Çevik Kuvvet ekibinin gazlı müdahalesi nedeni ile sahada maç oynanmakta zorlanınca hakemler soyunma odasına gitti.

Daha sonra yeniden sahaya dönen hakemler ve futbolcular kalan yaklaşık 10 dakikalık süreyi de oynattıktan sonra son düdüğü çaldı. Beykoz 1908 A.Ş, bu maçta olası galibiyeti halinde zirve yarışına yeniden ortak olabilecekti. Çünkü yarıştaki tüm rakiplerin maçları beraberlikle neticelenmişti. Maçın ardından Sarı-Siyahlı Yöneticiler son derece üzgündü.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"