Beykoz 1908 AŞ’nin son hafta transferleri

  • 01.06.2021 09:23
  • Güncelleme: 01.06.2021 09:27
  • Okunma: 2045 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş. Takımında transferin son haftasında ikinci transfer haberi Cumaali Bulut ile gerçekleşti.
Beykoz 1908 AŞ’nin son hafta transferleri

Beykoz Stadında Sarı-Siyahlı Kulüp Merkezinde gerçekleşen görüşmenin ardından yetenekli oyuncu ile anlaşmaya varıldı. 

Beykoz Spor Kulübü Başkanvekili Selahattin Çiçek ile kamuoyuna transfer haberin iletilmesi için birlikte görüntü veren Cumaali Bulut Türk Sporunun Asırlık Çınarı olan Beykoz takımı ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Forvet mevkiinde görev yapan Cumali Bulut en son olarak Amasyaspor 1968 SK Takımı kadrosunda yer almıştı. Türk Futbolunun "Evliya Çelebisi" olarak nitelendirilen futbolculardan olan Cumaali Bulut, İstanbul serüveninde ikinci takımı olan Beykoz 1908 takımına güç katma niyetinde.

1983 Bursa doğumlu olan Cumaali Bulut aynı kentin Namık Kemal Spor Kulübünde ilk lisansının çıkması ile futbola hayatına başladı. Daha sonra sırası ile Bursa Nilüfer 2021 FK, Demirtaşspor, Zaferspor, İnegölspor, Mustafa Kemalpaşasspor, Yeni Ereğlispor, Osmaniyespor, Çorumspor, Ayvalıkgücü Belediyespor, Karacabeyspor, Yenişehir Belediyspor, Karadeniz Güvenspor, Isparta Emrespor, Balçova Yaşamspor, Erdekspor, Elmasbahçelerspor, Zağnosspor, Serik Belediyespor, Amasyaspor 1968 SK, Belediye Kütahyaspor, Maltepespor, Zaferspor, Görelespor ve en son olarak da Amasyaspor 1968 Sk Takımında forma giydi.

Mehmet Aydın Beykoz 1908 AŞ’ye geri döndü

2020-21 Sezonu Bölgesel Amatör Lig için katılımcı takımlar için son transfer haftası oldukça hareketli geçmekte. 

Beykoz 1908 A.Ş. Takımı kendi altyapısında futbola başlayan daha sonra yaptığı çıkış ile her transfer döneminde aranan-istenen bir isim olan Mehmet Aydın'ı kadrosuna dahil etti.

Beykoz Stadındaki Kulüp Merkezinde yapılan görüşmenin ardından olumlu cevap verdikten sonra Sarı-Siyahlı Kulübün Başkan Vekili Selahattin Çiçek ile objektiflere görüntü veren Mehmet Aydın, Beykoz 1908 takımının TFF 3.Ligine çıkabilmesi için tüm gücünü sahaya yansıtacağının sözünü verdi.

Mehmet Aydın en son olarak  ismini Beykoz İdmanyurduspor olarak değiştiren Ted İstanbul Koleji Sk Takımında forma giymekte idi. Takım Sportif Direktörü Uğur Sakaloğlu'nun  vefatının ardından Bölgesel Amatör Lige katılmama kararı almıştı.

Beykoz 1908 Başkanvekili Selahattin Çiçek, Mehmet Aydın'ın Sarı-Siyahlı Kulübe transferinde Otingo Etiket-Ambalaj-Matbaa Firması Sahibi Metin Turan'un katkısının olduğuna dikkat çekerken, " Ben buradan değerli arkadaşım Yönetim Kurulunda birlikte görev yaptığımız Metin Turan'a çok teşekkür ediyorum. Başarılı bir ismi kadromuza dahil ettik. Bu transferin her iki taraf için de hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum " şeklinde konuştu.

1998 Üsküdar Doğumlu olan Mehmet Aydın, ilk lisansı Beykoz 1908 Spor Kulübünde çıktıktan sonra Gümüşsuyuspor altyapısına geçiş yaptı. Sergilediği üst düzey futbolun ardından transfer sezonunun dikkat çekici isimlerinden olan yetenekli isim Ümraniyespor'a transfer oldu. TED İstanbul SK Takımı ile başarılı maçlar çıkaran Aydın, takımının bu sezon için lige katılmama tercihi sonrasında futbola ilk başladığı Sarı-Siyahlı kulübe yıllar sonra dönüş yapmış oldu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri